Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, mam problem, na wstepie chciałbym przeprosić jeśli pisze w złym dziale, a więc tak gdy właczam komputer i gdy mam już wpisze hasło po wciśnięciu entera, wyskakuje błąd "Komunikat logowania

Zalogowanie w systemie nie jest tereaz możliwe ponieważ domena STECJA-4C4256C9 nie jest dostępna" ten błąd również wykskakuje chcę się zalogować na ADMINISTRATORA (gdzie nie ma hasła). Prosze o pomoc.

 

Komputer: Karta Graficzna: Geforce FX 5200

RAM: 128 MB

Procesor: AMD Sempron™ 2600+

Zasilacz: 350W ATX

Płyta główna: ASROCK K7VT6-C

Edytowane przez tocik
Link to post
Share on other sites

Windows XP Proffesional

 

no dobra przede wszystkim sprawdź czy wpisujesz dobrze hasło

1. czy klawiatura nie jest przestawiona kombinacja lewy ctrl + shift zmienia znaki

2. czy capslock włączony

 

i chciałbym żebyś wcisnął ctrl + alt + delete jak wyskoczy ci pole do logowania i sprawdź czy masz tam wysuwany pasek z wyborem stacji roboczej jeżeli tak to spróbuj się zalogować na 1 stacji a potem na następnej, fajnie by było jak byś zrobił fotkę tego i wrzucił ją tu

 

A na tryb awaryjny dasz rade wejść??

 

Aktywowałeś klucz systemu przez internet?? może skończył ci się okres 21 dni??

Edytowane przez xAlucarDx
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Niestety nie mogę sprawdzić, ponieważ teraz w ogóle komputer resetuje się gdy komputer "sprawdza systemowy pliki na C" jest odliczanie od 10 sekund i przy 5 sekundzie komputer się resetuje, przy pomijaniu sprawdzania systemowych plików na C, po czym wyskakuje błąd "LSASS.EXE - ZŁY OBRAZ. Aplikacja lub biblioteka dll C:/Windows/system32/WIMM.dll nie jest poprawnym obrazem systemu Windows NT, sprawdź to dyskietką instalacyjna" po wciśnięciu OK pojawia się "SERVICES.EXE-ZŁY OBRAZ Aplikacja lub biblioteka dll C:/Windows/system32/WIMM.dll nie jest poprawnym obrazem systemu Windows NT, sprawdź to dyskietką instalacyjna " po wciśnięciu drugi raz ok długo ładuje się "trwa ładowanie systemu Windows..."

 

Edytowane przez tocik
Link to post
Share on other sites

Niestety nie mogę sprawdzić, ponieważ teraz w ogóle komputer resetuje się gdy komputer "sprawdza systemowy pliki na C" jest odliczanie od 10 sekund i przy 5 sekundzie komputer się resetuje, przy pomijaniu sprawdzania systemowych plików na C, długo ładuje się "trwa ładowanie systemu Windows..."

 

coś robiłeś ??

Próbowałeś naprawić uszkodzone pliki przy pomocy płyty systemowej??

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nie mam napędu DVD/CD :/.Chyba że spróbuję zainstalować LINUXA przez pendrive.

xp też możesz nagrać z pen-drive tu link http://www.vista.pl/...drive_usb_.html lub http://forum.instalki.pl/instalacja-windows-xp-z-pendrive-t25285.html

jaki dysk, możesz go odpiąć i dać do innego pc z dvd??

jeżeli chcesz mieć Linux ok w sumie z Linuksa możesz skopiować te pliki które potrzebujesz a potem już sformatować najłatwiej to zrobić :P

Edytowane przez xAlucarDx
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dysku nie mogę sprawdzić ponieważ jest to komputer brata, brat posiada dysk ATA, a ja SATA, na razie spróbuję zainstalować Linuxa,

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...