Skocz do zawartości

Słuchawki do 250zł Tylko do grania do niczego więcej.


Recommended Posts

Witam wszystkich, mam mały problem. Jako że zbliżają się święta ( prezenty :D ) szukam nowego sprzętu. A Dokładniej chodzi o słuchawki do gier (nie będę słuchał w nich muzyki od tego mam głośniki). Głownie chodzi mi o gry FPS takie jak Battlefield 3 , CoD BOII oraz o RPG takie jak Skyrim. Nie jestem żadnym audiofilem głownie chodzi mi o wygodę, jakość wykonania no i wygląd. Mikrofon nie jest wymagany posiadam "zewnętrzy". Nie posiadam żadnej karty dźwiękowej i nie zamierzam kupować bo nie widzę takiej potrzeby. Zastanawiałem się głownie nad jakimiś Razer'ami bądź Sennhaiser'ami chodź niczego nie wykluczam. Zupełny max. cenowy to 250zł. Słuchawki jakie mnie zainteresowały to Razer Electra i jestem ciekaw co macie do powiedzenia. Czekam na opinie wraz z uzasadnieniem. Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

A może coś z serii HD?

jak najbardziej, choć w budżecie Shure SRH240 byłyby imo fajniejsze

 

 

Razer kolorowe zabawki dla dzieci? Nie sądze posiadam cały zestaw razera i uważam ze robi bardzo dobry sprzęt chodź trochę drogi.

mowa o ich audio itp, bo klawiatury i myszy miewają niezłe, sam mam arctosę i sphex'a

Link to post
Share on other sites

Razer wydał 2-3 modele dobrych myszek i kilka klawiatur, no i niezłą podkładkę. To wszystko. Wysoka cena nie oznacza, że sprzęt jest dobry. Kolorowe i świecące słuchawki Razera to papka dla dzieci CS'a i innych. Tak samo jak Steelseries. Poluj na Senki i nie łykaj tych reklam...

Link to post
Share on other sites

Razer wydał 2-3 modele dobrych myszek i kilka klawiatur, no i niezłą podkładkę. To wszystko. Wysoka cena nie oznacza, że sprzęt jest dobry. Kolorowe i świecące słuchawki Razera to papka dla dzieci CS'a i innych. Tak samo jak Steelseries. Poluj na Senki i nie łykaj tych reklam...

 

Co do steelseries to zgadzam sie w 100% sprzęt dla " pro gejmerów". Nic ciekawego dla bogatych dzieciaków. Przekonaliście mnie do senków tylko jakie? Szukam już od kilku ładnych dni i mam wiele typów tylko że sie nie znam. Szukam czegoś ładnego i wygodnego. Bardziej preferuję HD od PC.

 

 

 

Postanowiłem wydać mniej i wymienić mojego zdezelowanego abyssus'a na logitecha g700. A wiec wybór padł na Senki HD 202 i Senki HD 201. Po tylu dniach poddaje się i wybieram coś tańszego skoro żadnym melomanem nie jestem. Co sądzicie? Bardziej skłaniam się co do Hd 201.

Edytowane przez wiizzard
Link to post
Share on other sites

wybór padł na Senki HD 202 i Senki HD 201. Po tylu dniach poddaje się i wybieram coś tańszego skoro żadnym melomanem nie jestem. Co sądzicie? Bardziej skłaniam się co do Hd 201.

przesłuchaj je sobie, akurat te modele znajdziesz w wystawione w marketach rtv-agd

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...