Skocz do zawartości

modernizacja do 600 zł


Recommended Posts

Witam, zbliżają się święta więc chciałbym w końcu przyspieszyć swojego piecyka :-D

 

AMD phenom x4 955 BE

Asrock M3A770DE

Gigabyte 5750 1GB

Kingston 2x2gb 1333mhz CL9

Chlodzenie Scythe mugen

Cooler master extreme power plus 460W

 

Max 600 zł, zależy mi na większej ilości FPS (GTA V tuż tuż :-))

Link to post
Share on other sites

Będzie ciężko, a da radę znaleźć w tej kwocie grafikę z większą pamięcią i porównywalną wydajnością? Bo wydaje mi się, że grafikę za 1-2 lata trzeba będzie wymienić. Czy jest aż taka różnica w wydajności pomiędzy moją grafiką a ta 7850?

 

Co sądzicie na temat dwóch radków 5750? Lepiej by było czy 7850 to lepsza opcja?

Link to post
Share on other sites
Gość rezerwuar

Będzie ciężko, a da radę znaleźć w tej kwocie grafikę z większą pamięcią i porównywalną wydajnością? Bo wydaje mi się, że grafikę za 1-2 lata trzeba będzie wymienić. Czy jest aż taka różnica w wydajności pomiędzy moją grafiką a ta 7850?

 

Co sądzicie na temat dwóch radków 5750? Lepiej by było czy 7850 to lepsza opcja?

 

Jak możesz to dołóż-nie pożałujesz.
Link to post
Share on other sites

bonuz serio? Za 600zł samego i5K nie znajdziesz, a co dopiero z mobo. Ja bym brał jakiegoś 7850.

A pewnie, że serio. Gośc sprzedaje CPU + MOBO za 400 zł, więc ma do dyspozycji 1000 zł. Czeka na coś takiego:

http://forum.benchmark.pl/topic/65414-istne-cenowe-szalenstwo-procesory-intela-tak-tanio-jeszcze-nie-bylo/

Jeśli to wypali, to zostaje mu 350 zł na MOBO. Za tą cenę ma nawet nową.

I ta mu to więcej wydajności, niż zmiana karty. A nie zlinczujcie mnie teraz za tego i5 w cenie 650 zł, bo sam sprzedałem 3570K za stówę drożej.

 

To jest do zrobienia, a jeśli mu się nie śpieszy, to będzie zadowolony.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Chodzi mi tylko o to, czy przypadkiem nie dostanę czegoś z na przykład lepszym chłodzeniem lub np. jakąś lepszą grafikę, której nie znalazłem ;P

 

A jeżeli nic takiego się nie znajdzie, to ile bym musiał dołożyć do lepszej grafiki?

Edytowane przez olokos
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...