Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, mam problem z wyrzucaniem z gier a mianowicie gdy załączam gre i pochodzi ona z niecałą minute to na ekranie pojawiają sie malutkie kwadraciki i wyrzuca do pulpitu(kwadraciki nie są ułożone koło siebie tylko po rozrzucane). W Wiedźminie 2 wyskakiwał komunikat, cytuje: "Sterownik monitoru AMD driver przestał działać ale ponowił próbe" po czym Wiedźmin np. się zcinał gdy ponownie go uruchamiałem. Jednakże nic się dobrego w tej sprawie nie działo, jak wywalało tak dalej wywala.Problemu nie było na początku gdy pierwszy raz grałem w Wiedźmina lecz gdy wyłączałem kompa i postanowiłem później zagrać zaczęło się tak dziać.W Assasin's Creed 3 wyskakiwał komunikat (dokładnie nie pamiętam) ale że "Program ACP 3 został zamknięty" czy coś takiego. Sprawdzałem czy to wina monitora lecz gdy podpiąłem inny monitor sytuacja się ponownie powtórzyła. Dodam jeszcze że sterowniki do karty zainstalowałem jeszcze raz i to też nie pomogło.

 

Parametry kompa:

  • Procesor: AMD FX™-Eight Core 3.1GHz
  • Karta Graficzna: VTX ATI Radeon HD 7850
  • System Operacyjny: Windows 8 Pro 64bit
  • Płyta główna: ASrock 970DE3/U3S3
  • Zasilacz:DIAMOND POWER SUPPLY LPZ26 800W (także na słaby zasilacz nie można narzekać)
Edytowane przez TheEnioPL
Link to post
Share on other sites

Odpiąłem tą karte i wziąłem inną od drugiego komputera i problemu nie było, natomiast gdy z powrotem założyłem swoją stało sie to co opisywałem wyżej. Wychodzi na to że karta graficzna jest uszkodzona?

Dodam że tą drugą kartą którą założyłem była Sapphire ATI Radeon HD 5770.

 

Problem już rozwiązany, można zamknąć temat;

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...