Skocz do zawartości

Pomoc przy wyborze telefonu.


Recommended Posts

Witam. Obserwując rynek telefonów widzi się w ogromnej większości dotykowe konstrukcje oparte na Androidzie bądź Windowsie. Ja od zawsze miałem Nokię. Korzystałem z N70, N73, E50, E51, E55. W chwili obecnej mam E72, ale jest już dość "zmęczona" przez co postanowiłem ją wymienić. Nasuwa się więc pytanie: Jaki telefon wybrać? Mnie osobiście interesuje E6. Seria E przekonała mnie długością pracy na bateriach, dlatego tak się jej trzymałem. Być może ktoś z was posiada E6 i jest w stanie się wypowiedzieć. A może wasze argumenty mnie przekonają i idąc z duchem czasu przesiądę się na dotyk? Najważniejszym elementem jest bateria. Aparat w zupełności wystarcza mi 5mpx. Dobrze, żeby telefon był w ofercie Play, ponieważ w grudniu "wychodzi" mi umowa. Jeśli go nie będzie jestem w stanie wydać 1000zł. Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Zamiast qwerty kup coś z ekranem ~4 cali - w zupełności wystarcza i jest o niebo lepsze od fizycznych klawiszy. Wiem co mówię, bo piszę czasem po 100smsów dziennie. Wystarczy kupić w Google play dobrą klawiaturę.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Zamiast qwerty kup coś z ekranem ~4 cali - w zupełności wystarcza i jest o niebo lepsze od fizycznych klawiszy. Wiem co mówię, bo piszę czasem po 100smsów dziennie. Wystarczy kupić w Google play dobrą klawiaturę.

 

racja

wszystkie ekrany powyzej 4cali maja wygodniejsze ekranowe kwerty niz sprzetowe :) ba nawet 3.7 cala

wczoraj konfigurowalem pierwszego Mielstone a ten jak wiadomo ma sprzetowe qwerty...5 minut i schowalem a reszte dokonczylem na ekranowej - po prostu szybciej i wygodniej

o nokii zapomnij chyba ze nowa lumia ale to straszny wydatek a nie jest to jakis wybitny telefon - ot taki lepszy sredniak

 

Z racji tego, że bardzo często maluję mam uprzedzenie do dotykowych wyświetlaczy. Ogólnie mam problem...

kup pakiet folii poliweglanowych :D

Link to post
Share on other sites

Hmm. Sam już nie wiem co robić. Wezmę chyba 3 sztuki Iphone 5 (o ile dostanę za rozsądne pieniądze), sprzedam i wtedy kupię coś, co polecicie na Androidzie, ale z wyższej półki. Czy jest możliwość, żeby posiadać 2 karty SIM dla jednego numeru - np. jeden tel w pracy a drugi po pracy? Oczywiście jeden aktywny w danym momencie.

Link to post
Share on other sites

Dla klientów biznesowy takie coś jest dostępne za dopłatą, dla indywidualnych nawet nie ma mowy. Kiedyś ponoć tylko Era to dawała indywidualnym, a teraz nikt. Musisz się dowiedzieć od usługodawcy.

Edytowane przez Shaco
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...