Skocz do zawartości

Modding - temat ogólny


Recommended Posts

 

 

pęto 24-pin

Jakieś 16-18mm

 

 

 

-EPS

 

8mm

 

 

 

SATA (zasilający)

 

6/8mm(ew.4mm tylko musi być bardzo rozciągliwy.NP DSG-canusa(scorpion od darmacza odpada-mi nie udało się włożyć do środka więcej niż 4 przewodów-ledwo się zmieściły))

 

 

 

Molex

 

J/W

 

 

 

PEG 8pin

 

8mm

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dziękuję Ci bardzo ;).
Jakoś znacząco różnią się czarne oploty poszczególnych producentów? Np. 18mm wypatrzyłem tylko od mod/smart, lecz nie mogę nigdzie znaleźć od nich oplotu 8mm (jest tylko 6mm). Z kolei 8mm jest od DSG-Canusa itp. Będzie widać różnicę między nimi?

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Chciałbym zamontować cover na GPU HD 7970 na wzór worklogu eringa. Posiadam jednak odsłonięty laminat. Jak zamontować owy cover w sposób bezpieczny dla płyt?

 

Polecono mi dwustronną taśmę samoprzylepną i przyklejenie jej bezpośrednio do laminatu. Co sądzicie o takim zabiegu? Będzie to bezpieczne dla grafiki, jak to wpłynie na jej pracę? Osobiście wolałbym wybrać mniej inwazyjny sposób.

Link to post
Share on other sites

W Twoim przypadku, przy tej karcie lepiej zrobić to tak jak Ci polecali czyli na dwustronną grubą taśmę. W poprzedniej karcie miałem wolne otwory pod śruby w PCB i to właśnie nimi się posłużyłem do montażu. U Ciebie jednak tak jak piszę... taśma ;) Nic się nie uszkodzi. Przyklej to w takich miejscach gdzie nie ma części np tak jak TUTAJ pokazane na żółto. Nie trzeba dużej ilości tego bo przecież nie będziesz rzucał tą kartą :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Nie chce nikogo urazić ale chciałem tylko stwierdzić ze ludzie robiący mody maja strasznie nasr.ne w bani. Oczywiście tak pozytywnie.

 

Tak na marginesie trochę mnie tym zaraziliście i doszedłem do wniosku ze też zmoduje mojego iBox -a Net 716.

 

W planach jest kolor biały i błękitny z wentylami czarnymi dla kontrastu. Zaczynam już zbierać materiały (lakier i inne pierdułki) ale najpierw Fera i Wentyle do budy;)

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chodzi o klamerki na kable, to są 2 wersje : zamknięta i otwarta. Przy zamkniętej musisz wyjąć kable z  wtyczki, przy otwartej jest nacięcie przez które przekładasz kabelki. Sam jestem ciekaw jak z ceną, ciekawe ile prowizji doliczy darmacz względem ceny eldera

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...