Skocz do zawartości

Modding - temat ogólny


Recommended Posts

No właśnie szukam jakiejś ucieczki od oklepanych kolorów ale cos mnie żona namawia na niebieski :/

O ile kolor myszki nie jest problemem o tyle niebieskich diod w wdowie nie mam ochoty podmieniać :D

Póki co myślę, w pierwszej kolejności musze okno przygotować, dopiero później będę myślał nad kolorami ewentualnie do niebieskiego cos dobrać aby wybijało się trochę z tłumu :)

Link to post
Share on other sites

Z ciekawych kombinacji kolorystycznych są wyłapane przez jakiegoś gościa z mirror edge

www.overclock.net/t/1405048/scratch-build-work-log-mirrors-edge

Może komuś się przyda Osobiście strasznie obawiam się brudu jaki biała buda mogła by zbierać, aczkolwiek haf932 pomalowany na biało z czarnym akcentem bardzo ładnie się prezentuje.

A trochę z innej beczki jedno zabezpieczenie matowym lakierem daje rade? Jeśli chodzi o zewnętrzne malowanie - bo większą warstwa może mimo wszystko nadać trochę połysku ;/

 

liczę że ipb łączy post pod postem bo edytować nie mogę Oo 

na sieci jest masa nitownic o działaniu z różnymi średnicami, co pod rozkręcenie budy potrzebuję dokładnie? te standardowe 2-4,8mm stykną? bo boję się trochę, że rozwiercę i zostanę skazany na rajd po sklepach za odpowiednim narzędziem ;D

 

pozdrawiam.

 

Teoretycznie wszystko co potrzebuje kupione, czekam na dostawę sprayow i w przyszły weekend malowanie i wstawianie okna.

Mam natomiast inna zagwostkę, jak wstawić piwnice w haf932 jeśli miała by być jednoczęściowa? Da się to zrobić jakoś realnie aby był w miarę dostęp do środka? Czy jednoczęściowe wiążą się z faktem wyciągnięcia GPU a w gorszych wypadkach całej płyty?

 

Wysłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 4

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Wiem to ze są to te przedłużki. http://www.darmacz.p...roducts_id=2416 Czy ten oplot jest podobny do tego zdjęcia co ja podałem? Mi się wydaje podobny ale ja pewien nie jestem. Cytuję swoje słowa. Albo oplot podobny kolorem do tego zdjęcia: http://www.angela.pl/p7697,bitfenix-przedluzacz-p4-12v-premium-sleeved-45cm-czerwony-czarny.html

Edytowane przez proxilme
Link to post
Share on other sites

 

 

a dasz mi link to tego oplotu? A jak to nie jest oplot to podasz mi pełny koszyk tych przedłużek koloru czerwonego

Ja mogę sprzedać mój zestaw ale biało-czarnych Alchemy. 

 

Ps. Kurde, nie wiem czy już Ci tego gdzieś nie pisałem, za dużo osób pytało i się pogubiłem ;/

Link to post
Share on other sites

:cenzura: mać czerwony to czerwony, jak chcesz dokładnie taki kolor to kup bitfenix alchemy, wyżej Ci napisałem że dokładnie takiego oplotu nigdzie indziej nie dostaniesz. I nie sugeruj się tylko zdjęciami Malika, bo jestem niemal w 100% pewien, że one są podkolorowane.

 

Słownictwo. Biafra

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja mam przedłużki Scorpiona z oplotem czarny + czarno czerwony. 

 

ATX + do grafik.

 

Jestem ciekaw tych:

http://www.darmacz.pl/bmz_cache/4/459824f3612561997265ab402d2b91cd.image.240x240.jpg

Bitspowera. 8.90 zł za metr. 

Edytowane przez Vertiver
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...