Skocz do zawartości

Gtx 670 vs hd 7970 / Karta do 1700zł


Recommended Posts

Witam tak jak w temacie która karta bedzie szybsza w grach :

http://www.agito.pl/karta-graficzna-gigabyte-radeon-hd-7970-oc-gv-r797to-3gd-3gb-ddr5-pci-e-box-84-648913.html

http://www.karen.pl/product/177008/Sprzet_komputerowy/Podzespoly/GeForce_with_CUDA_GTX_670_Gigabyte_2GB_2xDVI_HDM_DPI_PCI_E_OC_Assassin_s_Creed_3_PC_Kupon.html

 

Czy zasilacz Ocz zs 550w wystarczy na te karty + i5 2500k ?

Może ktos ma lepszą opcje do 1700zł na kartę graficzną nie wchodzi w gre sli lub cf

Link to post
Share on other sites

sebek mam podobny dylemat,

weź pod uwagę na jakich sterownikach testy są przeprowadzane, najnowsze zwiększyły wyraźnie wydajność radeona i obecnie to on wiedzie prym w bf3 z tego co widziałem.

Jednak sprawiły też że karta w spoczynku bierze więcej prądu. Osobiście czekam czy kolejne stery rozwiążą ten problem, jeśli tak to chyba moim faworytem będzie radeon :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

A takiego wała,we wszystkich testach podkręcony 7970 idzie leb w leb z podkreconym gtx 680, a w wyższych rozdzielczościach (powyżej fHD) często go bije, tu nie ma miejsca na gtx 670. A już na pewna podkręcony gtx670 nie ma przewagi nad dobrze ustawionym 7970.

Link to post
Share on other sites

pewnie w twoich testach :hahaha:

 

no a co wnich niezwykłego skoro sa tak samo rzetelne jak większosc ?

 

nie masz kart, nie testujesz ich na codzień, nie porównujesz a strugasz wielkiego bałwana.

 

Zresztą nie słuchajmy fanboyów, bo gimnazjaliści gó...mało co wiedzą

 

mówisz ze 27l to gimnazjum. Super :mlotek:

 

Podkręcony gtx 670 nie będzie szybszy ogólnie od 7970 po oc, gdyż podkręcony radeon jest na poziomie gtx 680.

 

są gry, tzn. miejsca testowe (a to w sumie ważne) ze w takich przypadkach GTX 670 będzie szybszy od 7970. Napewno w B3 to raz, napewno w Crysis 2 to dwa. W Metro 2033 - Radeony ale to normalka.

Edytowane przez Adonim85
Link to post
Share on other sites

bd grał w rozdzielczości 1680x1050 z tego co teraz czytałem wnioskuje że wiecej osób radzi kupic hd 7970. Chyba ze jakas lepsza opcja bd do 1650zł na karte graficzną

 

czym wyższa roździelczośc to wtedy przewaga radeonów 79xx rośnie ponoć.

w 1680x1050 to GTX 670 i 680 jest wyraźnie szybsze.

Link to post
Share on other sites

Poczytaj dokładnie o tych cudownych sterownikach i nie siej herezji.

Ty też poczytaj, ale kogoś obiektywnego, a nie fanaboyów Nvidi. Mówisz tak bo sam masz pewnie Nvidie i nie możesz tego przeboleć, że Amd wypuściło dobre sterowniki. Prawda jest taka, że 7970 konkuruje z 680, a nie z 670 i jeszcze ta cena...

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Chodzi o to, że AMD zwiększyło wydajność fps po prostu obrzynając gry z detali. Tak to i ja mogę dać wszystko na LOW i mój 670 będzie przewyższał 690 w ilości fps :]

Owszem, mam NV i preferuję ich karty, jednakże mój portfel z chęcią połakomi się na kartę od AMD, jeżeli tylko seria 8xxx pokaże to co niby ma pokazać. Ponieważ miałem brać drugą kartę do SLI ale na obecną chwilę nigdzie mojego modelu dostać nie można.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...