Skocz do zawartości

Assassin's Creed III - słabo działa ..


Recommended Posts

Witam kupiłem Assassin's Creed III zaistalowałem właczyłem ustawiłem wszystko na najwyszszych ustawieniach monitor 19 cali .. a tu 19 , 20 , 25 fps.. No nie ważne potem ustawiłem na najmniejszych i fps ów podobnie a minimalne są dużo mniejsze...

Mój sprzęt.

 

amd 2x 250 - 3.9

radeon 5850

4 gb ram

itp.. No więc w czym jest problem ??.

Link to post
Share on other sites

U mnie równierz nie było błędów. Kampanię przeszedłem bez "crushu" na pulpit, koni w powietrzu czy jakichkolwiek błędów po zobaczeniu których mógłbym oczekiwać pathy. Napewno współczuję graczom którzy doświadczają tego typu niespodzianek bo gra naprawde jest fajna :P

Link to post
Share on other sites

U mnie tak samo działa jak autorowi tematu. średnio mam 23fps i spada do 18fps. Czy nawet ustawie na low grafikę i rozdziałkę to i tak daje marne 2 fps. gram na 1440x900. Synchronizacje też wyłączyłem i nić nie pomogło. Stery najnowsze.

mój config

e7400 3.6ghz

4gb ram

9800gtx 760mhz/2350mhz.

Link to post
Share on other sites

Ja mam tylko 4gb ramu oraz phenoma 965 x4 z grafą gtx560ti i przeszedłem gre mając ustawione na fullhd i wszystko na max. fpsów nie sprawdzałem bo gra chodziła płynnie i bez problemów. O problemach z grą dowiedziałem sie dopiero na forum.

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Uberpróbkowanie jest jedynie w Wiedźmin 2.

 

W ACIII jak masz GTX6xx to dostakesz opcję względem AA jaką jest TXAA.

 

@Nie słuchajcie extreme bo w większości gada głupoty co do gier. Inny przykład to jego patch do FarCry 3 gdzie ten patch już dawno wyszedł. Jednak jak ma się pirata to nic dziwnego, że nie odpala przez FC3 Update.exe

 

Ludzie wy chciecie mieć max detale przy 2 rdzeniowym procku.

 

Obudźcie się. Ta gra do max detali wymaga procka 4 rdzeniowego

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...