Skocz do zawartości

Proponowany zestaw: Ile wyciągnie?


Recommended Posts

Dziś zamawiam i postanowiłem troszkę inne części wybrać (daławałeś mi zwykle wybór np: taki ram a taki ram to postanowiłem wziąć ten tańszy żeby mieć 100% gwarancji że go kupię gdyż nie wiem dokładnie ile euro stoi a gdyby spadło do 3,9 to te 1000 euro tak ledwo by starczyło)

 

http://www.morele.net/inventory/info/p8XFKH/

Nie mogę.... po prostu nie mogę.... w Banku powiedzieli mi, że przesyłka będzie trwała kilka dni (przesyłka pieniędzy na konto tak aby odbiór był możliwy w Polsce). Co oznacza że zamówię albo jutro albo w piątek komputer aby ok. w Poniedziałek przyjechał kurier (płacę przy odbiorze).

 

Kiedy powinienem zamówić, tak aby kurier przyjechał w poniedziałek?

 

a nie sorry :D chyba w czwartek (wigilia, boże narodzenie itp.)

 

To jak? wyrobią się do czwartku?

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

jutro (licząc że dziś jest niedziela) wreszcie przyjedzie komputer.... ale, ale, ale... ma kilka problemów.

 

1. Zamówiłem części z zestawu od miejscowego sklepu gdyż z gwarancją miałbym łatwo. Powiedzieli że mogą mi pamięci podmienić na KINGSTONA, procesor muszą zmienić na ten 3570 czy coś zamiast 2500k (i5) i zasilacz na ponad 700W... wyszło w sumie ponad 4300. Zapłacę ale wątpię że był potrzebny zasilarz 700W

Link to post
Share on other sites

dobra ale zapytałem się teraz was... czy taki zasilacz był potrzebny? ponad 700W.... -,-

 

super.... nie wszystkie części dojechały i muszę czekać do środy -,- a myślałem że sobie dziś pogram!

 

ten zasilacz był ptorzebny czy nie? w zestawie miałem 550W a zamienili mi na 700W.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...