Skocz do zawartości

Wyniki konkursu Benchmark&MSI - Wygraj laptopa za 6,000


Recommended Posts

Dziwna sprawa z tym konkursem, a właściwie z jego wynikami, które pojawiły się dzisiaj koło godziny 10, a chwilę później zostały "usunięte".

Co ciekawe, zachowały się one na google'u (dzięki pershing6):

 

http://webcache.goog...e:http://www.be

 

Na tej google'owskiej kopii widać "poprawne" odpowiedzi podane przez administrację. Sęk w tym, że... poprawne to one na pewno nie są. A właściwie poprawna nie jest odpowiedź dotycząca karty graficznej, która zapakowana jest do MSI GT60-0NE. Żeby było zabawniej - benchmark.pl jakiś czas temu przedstawił nam news'a o tej treści:

 

http://www.benchmark...e-gtx-680m.html

 

W związku z powyższym, moje pytania są następujące:

Czy administracja "usunęła" wyniki ze względu na tą pomyłkę odnośnie odpowiedzi?

Natomiast jeżeli odpowiedź na powyższe brzmi "nie", to czy konkurs zostanie rozstrzygnięty ponownie? (Tak z czystej uczciwości powinno się stać, gdyż pewnie zdecydowana większość komiksów została skreślona na starcie, ze względu na brak "poprawnych" odpowiedzi)

 

Może i jestem zbyt nadgorliwy, ale z natury nie lubię nieścisłości - tym bardziej takich, które oddziałują w stosunku do mnie w negatywny sposób.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez anndroith
Link to post
Share on other sites

To jest i tak wszystko ustawione. Teraz wygrał siostrzeniec jednego "z góry", po kolejnym rozstrzygnięciu z użyciem poprawnej odpowiedzi wygra kuzym jednego "z góry". A ja już nie będę dalej pisał tylko biorę się do roboty, bo jak sam nie zarobię na tego notebooka MSI to mi nikt nie da. Pozdrawiam!

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Być może jestem naiwny.

Ale mimo wszystko wrodzona uczciwość nie pozwala mi osądzać z góry innych. Pomimo, iż z zaproponowaną przez Ciebie "prawdą" coraz częściej możemy się spotkać w codziennym życiu, to mam szczerą nadzieję, że tutaj obędzie się bez tego rodzajów trików. :)

Edytowane przez anndroith
Link to post
Share on other sites

Z tego co widziałem na opublikowanych wynikach to wygrały osoby ze złymi odpowiedziami co by wskazywało że Twoje przypuszczenia są bardzo trafne. Natomiast nie spodziewaj się raczej żadnych wyjaśnień przed opublikowaniem właściwych wyników. W tej chwili redakcja ma pewnie masę rzeczy do wyprostowania. Podejrzewam, że mogli już wysłać sprzęt do ludzi i muszą go jeszcze odzyskać :P Więc w redakcji pewno jest kocioł jakich mało :P

Link to post
Share on other sites

Benchmark usunął wyniki i na pewno wybiorą nowych zwycięzców.

 

Po co się pieklić? Przecież to prawdziwa hosanna dla wyznawców spiskowych teorii dziejów.

Ci, którzy boją się 'ustawionych wyników' i niecnych masońskich spisków mogą przecież odetchnąć spokojnie. Wszak matki, córki i kuzynostwo organizatorów musiało głosować na złą odpowiedź, bo przecież mieli wygrać, tylko komuś się pokiełbasiło ;)

Edytowane przez Szmak
Link to post
Share on other sites

Ciekawe, jak długo będziemy czekać na nowe wyniki konkursu? Nie wiem, ile prac nadeszło na ten konkurs w ogóle, a ile z poprawnymi odpowiedziami, ale mam nadzieję, że na mikołajki doczekamy się rozstrzygnięcia konkursu. I jeszcze z zupełnie innej beczki. Sprawdziłam laureatów dwóch ostatnich konkursów. Zawsze byli to mężczyźni. Dobrze byłoby, gdyby od czasu do czasu komisja konkursowa nagrodziła też Panie. Bez urazy, ale kobiety też mają prawo brać udział w konkursach i myślę, że wcale nie są gorsze od Panów. Pozdrawiam wszystkich, a w szczególności Panie konkursowiczki :)

Edytowane przez kobietka
Link to post
Share on other sites

Cytat z profilu benchmark na fb:

nie chodzi o to, że pytanie było błędne. Pytanie było ok - tyle że mięli błąd w skrypcie filtracji(tak mi się zdaje, prawdopodobnie mają skrypt, który filtruje im historyjki tylko ludzi, którzy odpowiedzieli poprawnie na 2 pytania). A, że skrypt przefiltrował tylko odpowiedzi błędne(chodzi o kartę M670), więc komisja do wczoraj sprawdzała komiksy tylko od użytkowników, którzy błędnie odpowiedzieli!(Tak jest w regulaminie - punkt V.2.) Więc, idąc dalej moim pomylonym tokiem - komiksów, które były powiązane z poprawnymi odpowiedziami do wczoraj nikt nie widział poza autorami tychże komiksów. Co za tym idzie dopiero wczoraj tak naprawdę zaczęli sprawdzać prawidłowe komiksy. Niestety nie potrafię tego poprzeć dowodami, ale wydaje mi się, że tak jest. Ale jednak - pomimo pomyłki i tak duży szacunek dla komisji, ponieważ mogliby zatuszować wyniki i oddać nagrody tym, których wczoraj ogłosili, ale postanowili poprawić błąd, chociaż jeszcze nigdzie nie widać, żeby się do niego przyznali:P Mam nadzieję, że ten przydługi post rozwiał część wątpliwości:)

 

Edytowane przez umbertho
Link to post
Share on other sites

@kobietka - gdyby odpowiedzi kobiet były najlepsze, to nie byłbym zaskoczony, jakby wszystkie trzy miejsca zajęły na podium. Najwyraźniej starania były za słabe jak dotąd ;)

 

A w kwestii tego co się wydarzyło - biorąc pod uwage jakie odpowiedzi wygrały, to wygląda na to, że redakcja naprawdę musiała nie widzieć tych poprawnych odpowiedzi. Bo na bank są znacznie lepsze historyjki, tylko zostały pewnie przefitrowane. I lepiej niech wyniki będą później, ale wybrane naprawdę z najlepszych - ja na przykład naprawdę ogromnie napracowałem się nad historyjką i byłoby to nie uczciwe, gdyby łapano pierwsze z brzegu. Niech wygrają najlepsi.

 

Inna sprawa, że wyniki powinny też być w tym przewijanym skrypcie, moje by się w takim polu nie zmieściły, a nie było limitów znaków. Sądziłem, że wyniki też będą przewijane.

Edytowane przez ketyow
Link to post
Share on other sites

Obawiam się, że poszedł w grę pośpiech i wcale nie wyłowiono najlepszych odpowiedzi. Lepsze od tych porannych, ale nadal nic nadzwyczajnego.

 

Mój wierszyk poniżej. Niech ktoś po przeczytaniu wyników powie, że była selekcja... 2 tygodnie im zajęło poprzednio, a teraz wyniki po paru godzinach? Szkoda słów.

 

 

 

1:

Nareszcie nadeszła chwila radości!

I na mym biurku to cudo gości!

Laptop ze stajni MSI

wspaniałe wrażenia przyniesie mi!

Każda gra ruszy przy tej prędkości,

ach, będziesz moim obiektem miłości!

 

Kot: "I znowu nadeszły czarne dni,

Któż teraz miskę napełni mi?

I kto za uchem mnie podrapie,

gdy będę się lenił na kanapie?"

 

2:

Ależ wam teraz pokażę powera,

nie jest mi straszna żadna giwera,

nawet Max Payne mi nie podskoczy,

ze strachu prędzej majtki zmoczy!

Z takim sprzęciorem podbiję świat,

to jest po prostu full wypas, czad!

 

Kot: "Rozum zupełnie mu odebrało,

ile by nie grał, ciągle mu mało.

To wyścigówki, to strzelanki,

a w misce nie ma nic do szamki."

 

3:

I wcielę się nawet w Lorda Vadera,

pokonam Obiego, tego lamera.

I Rebeliantów rozniosę w pył,

a Luke będzie szyby w mej Gwieździe mył!

I całym imperium będę władał,

każdy do stóp mych będzie padał!

 

Kot: "Zapomniał już o mnie ten mój pan,

Cierpienie przyniosło szaleńczy plan...

I w tajemnicy się z wami podzielę:

Rakietą w kosmos się wystrzelę!"

 

4:

Nie zbliżaj się kocie, bestio niewierna,

na mego laptopa małpo pazerna!

Zaraz mi skarb mój porysujesz,

albo coś jeszcze w nim popsujesz!

Uciekaj na dwór pobiegać sobie,

nim ja pogonię kota tobie!

 

Kot: "Ach ty łajdaku, ty Gollumie,

więc już nie rzeczesz do mnie >kumie<?

Nie jestem już twoim ulubieńcem,

czyżbym się jakimś stał odmieńcem?

A żebyś stał się nędznym robiakiem!

Którego ryby zjedzą ze smakiem!"

 

5:

Ojej, a cóż to? Co to się dzieje?

Czemu ja cały robaczeję?

Gdzież moje ręce, jak będę grać?

Czy coś gorszego mogło się stać?

 

Kot: "Ojejku jejku, cóż uczyniłem,

ja w głębi wcale źle nie życzyłem,

nie chciałem by go spotkało coś złego,

a już na pewno nic tak strasznego!

Ależ mi przykro, cóż teraz zrobię,

już nie wybaczę nigdy sobie..."

 

>>Wtem do pokoju ojciec wchodzi,

na ryby go nagła myśl nachodzi,

patrzy na biurko i widzi robaka:

- piękna przynęta, w sam raz na szczupaka!<<

 

6:

Kaczka: "I tak to było ma koleżanko,

ryby schrupały go na śniadanko!

Jakże to strasznie być samolubnym,

łatwo się spotkać z losem zgubnym."

 

Morał historii prosty jest zatem,

komputer choć świetny nie jest twym bratem,

nie można zapomnieć o reszcie świata,

nawet gdy laptop po prostu wymiata.

Więc gdy już wygrasz ten sprzęt wspaniały,

wystaw zza niego czasem gały.

Zajmij się sportem, zwierzęciem, dziewczyną,

- bo wtedy najlepsze chwile płyną :-)

 

Ach... i jeszcze:

Kot: "I nurkowałem ze trzy godziny,

w obawie, że zjadły go te gadziny.

Choć wody nie lubię - ryzykowałem,

bo swego pana bardzo kochałem.

I nagle czuję dotyk za uchem,

coś tu mnie budzi tym znanym ruchem.

Otwieram oczy - ja tylko spałem!

I jakiś sen koszmarny miałem.

Mój pan znów do mnie zęby szczerzy,

choć lubi pograć, to w przyjaźń wierzy.

Edytowane przez ketyow
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Wkleję to co napisałem w komentarzach:

 

Przykro mi, ale to jest mierny przekręt. Wybrane historie to jakiś bełkot bez ładu i składu. Pomijam już moją historię, która żartem i treścią przebija te trzy razem wzięte. A przecież ponad 2k użytkowników brało w tym udział i nie wierzę, że to są to te najlepsze. Rozumiem, że Jury miało jakieś wytyczne, ale wychodzi na to, że prace oceniali 10latkowie.

 

Naprawdę oceniam to obiektywnie. To już kolega z góry ma zdecydowanie lepszą historię. Wystarczyło zachować pozory, a zaprezentowaliście dno i sześć metrów mułu publikując takie wyniki. Po prostu się wierzyć nie chce, że coś takiego może wygrać... Albo układy, albo losowaliście patyczki.

 

 

VII. Reklamacje dotyczące Konkursu

Każdemu Uczestnikowi przysługuje prawo do złożenia reklamacji w sprawach związanych z Konkursem.

Reklamacja powinna zawierać:

2.1. imię i nazwisko osoby składającej reklamację,

2.2. opis przedmiotu reklamacji wraz z uzasadnieniem,

2.3. adres korespondencyjny.

Reklamacje należy składać listownie na adres korespondencyjny Organizatora Konkursu. Złożenie reklamacji jest warunkiem dochodzenia roszczeń od Organizatora.

Reklamacje zawierające powyższe dane będą rozpatrywane przez Organizatora w ciągu 14 dni roboczych od jej otrzymania. Odpowiedzi na reklamacje wysyłane będą listem poleconym.

Ostateczny termin składania reklamacji kończy się z upływem 7 dni od daty ogłoszenia wyników Konkursu. Reklamacje nadesłane po terminie nie będą rozpatrywane.

Decyzja Organizatora rozstrzygająca reklamację jest ostateczna.

Ja mam dużo czasu i nie odpuszczę tego konkursu. Jutro na spokojnie będę pisał reklamację. Zesram się, a nie pozwolę, żeby wygrał taki bełkot. Z 2500 użytkowników muszą być lepsze prace.

Edytowane przez mst
  • Popieram 8
Link to post
Share on other sites

Wyniki pewnie ustawione. W ogóle nie mogę w znaleźć Benchmarku osoby o nicku n.button która zajęła pierwsze miejsce, może to jakieś fikcyjne konto tylko po to aby ktoś z "góry wytypowany" mógł odebrać nagrodę :[.

Edytowane przez Veeon
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Zwycięzcy Nick w serwisie Nagroda Tomasz Krajewski Dzwienkoswit MSI GT60 Hubert Gadowski Huntcold99 Zestaw gadżetów MSI Tomasz Pacek ubik_007 Zestaw gadżetów MSI

A ci co mają powiedzieć :(

 

Wystarczy sprawdzić czy jest taki użytkownik (Głowna strona forum -> na samym dole "użytkownicy" -> filtry zaawansowane -> zaczynajace się na: "n."

http://forum.benchmark.pl/index.php?app=members&module=list

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...