Skocz do zawartości

TV czy Monitor z Tunerem?


Recommended Posts

Ja bym kupił TV osobno. Moi rodzice mają Monitor z tunerem LG i obraz jest paskudny (sygnał z kablówki) zresztą jako monitor nie powala. Jak masz co podłączyć do kompa to kup lepiej jakiś TV. Tylko dobierz go sobie do oświetlenia w pokoju i odległości z jakiej na niego patrzysz i sygnału jaki podłączysz - od tego trzeba zacząć rozmowę :) Ten LG co ci poleca 2500k to full hd i jak będziesz siedział blisko a sygnał będziesz miał analogowy to obraz może być do bani i będziesz żałował zakupu.

Link to post
Share on other sites

We wtorek odebrałem ten telewizorek tylko 32 cali pod UPC do sypialni :) i złego słowa nie powiem - to nie plazma panasonica ale mi wystarczy. Dźwięk jest bez rewelacji, więc jak bedziesz mógł to sobie coś dokup - zamiast tego dongla na poczatek tym bardziej że będziesz grał i na dźwięku może Ci zależeć.

Link to post
Share on other sites

.... Ja bym kupił TV osobno. Moi rodzice mają Monitor z tunerem LG i obraz jest paskudny (sygnał z kablówki) zresztą jako monitor nie powala. Jak masz co podłączyć do kompa to kup lepiej jakiś TV. Tylko dobierz go sobie do oświetlenia w pokoju i odległości z jakiej na niego patrzysz i sygnału jaki podłączysz - od tego trzeba zacząć rozmowę :) Ten LG co ci poleca 2500k to full hd i jak będziesz siedział blisko a sygnał będziesz miał analogowy to obraz może być do bani i będziesz żałował zakupu.

 

Jak masz słaby sygnał TV to nie dziw się, że to słabo wygląda. Który model LG konkretnie masz? Przecież ich monitory z tunerem to były i są dobre sprzęty, i jak sami twierdzą o wyważonej cenie i jakości.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...