Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam wszytkich tak jak w temacie chcialbym sie dowiedzec ktora karte z tych 2 wybrac.Obecnie posiadam xtremegamera ale srednio jestem z niej zadowolny wiec nadszedl czas by ja zmienic.Karty bede uzywal tylko do sluchawek (posiadam Goldringi 100)I teraz pytanie do was czy jest sens doplacac do asusa dx czy wystarczy dgx?a moze wogle nie warto zmieniac karty bo nie odczuje zadnej roznicy z gory dzieki za pomoc pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

nie odczujesz zadnej roznicy

z gamera czuc roznice w sb na titanium f1ty - nie wiem czemu bo napewno nie z powodu ceny ani innej budowy ale fatal u mnie pokazal sie zauwazalnie przestrzenniej niz zwykla tit i music -dynamika szumy itp nie zmienily sie

 

z xonarów czuc roznice dopiero na d2 i oczywiscie nie jest to roznica rzedu "ale jazda" - ot detale ale są

 

dg nie licze- nie znam i nie chce poznac skoro "nawet" dxy niczego rewelacyjnego uwazam nie wnoszą

Edytowane przez erazm2
Link to post
Share on other sites

w Xonrarze DX idzie usłyszeć lepsza dynamikę, barwę dźwięku. Ma również lepszą stereofonię. Jeśli ci słoń nie nadepną na uszy, posiadając dobre słuchawki(bo twoich nie znam), to nawet nie ma co się zastanawiać.

Edytowane przez adivxv5
Link to post
Share on other sites

Po przesiadce z Xtreme Gamera na DX da się zauważyć większego kopa. DX ma trochę więcej mocy, separacja instrumentów jest lepsza, dynamika również, szczegółowość także ulega poprawie. To są moje odczucia gdy sam kiedyś taką zmianę przechodziłem. Różnica nie jest jakaś ogromna, ale da się zauważyć. Xtreme Gamer gra podbitym basem i górą - typowo efekciarskie granie, zaś DX ma wyrównane brzmienie, bardziej neutralne.

Link to post
Share on other sites

Czy warto to już ocenia sam kupujący, mogę powiedzieć, że jak uda Ci się nabyć ją do 200 zł to może być, więcej ta karta nie jest warta.

Miałem wtedy Philipsy SHP8900 i różnice wyłapałem. To zależy też od Twojego ucha, niektórzy nie widzą różnic pomiędzy kartami oprócz zwiększonej głośności.

Link to post
Share on other sites

pytanie dx za 200 czy hd2 za 250

jakbym mial subiektywnie okreslac wartosciowosc w ptk (0-10) to

dx -6

hd2 -8,5

music/gamer -5

 

roznica o jeden punt to jakby 10 procent "lepiej" - nic typu od 5 -10 dwa razy "lepiej"

a 10 % to nadmiar realnie nalezalo by moim zdaniem dac tam 7-8%

 

osobiscie nie widze zadnego sensu w dx za 200 - chyba ze jej wartosc polega na wzmocnieniu sluchawek

bo w odtwarzaniu jest jaka jest- czyli nic szczegolnego w stosunku do musica

roznice mozna wylapac wslu****ąc sie dziesiatki razy w ten sam szczegol

 

a to ze osobiscie jestem odosobniony to inna sprawa:)

Edytowane przez erazm2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...