Skocz do zawartości

Czy na benchmarku jest cenzura w komentarzach?


Recommended Posts

Ok. więc łopatologicznie wytłumaczę. Bo czterech linijek tekstu nie chce się wam czytać?

 

Pytam się czy jest jakiś mechanizm, naczym polega, gdzie jest to zaznaczona, na ile jest knebel czy coś w tym stylu. Bo loguję się na swoje konto i komentarze są.

Tymczasem na niezalogowanym koncie komentarzy nie ma zniknęły. Nie istanieją, wszystkie są jakby ukryte.

 

Więc pytam się czy to jakiś mechanizm cenzury naczym polega. Nie miałem żadnego ostrzeżenia. Po prostu dziś patrzę i wszystkie komentarze jakie kiedykolwiek napisałem są schowane.

 

Na dowód tego dałem screeny. Pierwszym screenie jest komentarz mój, a drugim go nie ma.

Edytowane przez suntzu
Link to post
Share on other sites

Czyli co? Jeżeli w arcie art porównanie jest moim zdaniem nierzetelne, bo np. porównuje się w wybranych testach Intel Vs AMD, a w wybranych AMD vs AMD. W dodatku nie porównuje się rozwiązania opartego o Intel+dGPU, które będzie tej samej cenie co APU. Zwracam uwagę to powód do kneblowania?

 

Tak samo jeżeli robi się test tabletów i ustawia się jasność każdego z nich inną i porównuje czasy pracy... Uważam to za jakąś pomyłkę testową.

 

Moim zdaniem to nie jest fair, że benchmark knebluje takie wypowiedzi.

 

Zwłaszcza, że nie dostałem żadnego ostrzeżenia, że łamię jakikolwiek punkt regulaminu, że robię coś nie tak.

Edytowane przez suntzu
Link to post
Share on other sites

Może to tego widać, ale jestem bardzo wyluzowany. Tylko nie ogarniam tego mechanizmu. Skoro komentarze i tak się nie pokażą to nic nie mogę zrobić :P

 

nie rozumiem tylko, że nie ma żadnego ostrzeżenia, nie ma żadnej informacji w regulaminie. Nie ma nic napisanego na jaki okres.

Bo z tego co widze to redaktorowi/sponsorowi jakiemuś nie podoba się krytyka i najlepiej ban permanentny. Bo jeżeli nie będzie dobrych komentarzy benchmark nie dostanie sprzętu?

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

suntzu, bo te tanie :cenzura: z redakcji benchmarka, sprzedaja sie na lewo i prawo, a jak ktos w komentach pisze prawde i nie popiera zdania redakcji to wlaczaja ukrywanie twoich komentarzy i tyle. Komentarz bedzie widoczny tylko dla Ciebie po zalogowaniu, nikt inny go nie zobaczy. Musisz zalozyc nowe konto aby komentowac.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

snutzu mam to samo. Po jednym krytycznym komentarzu dotyczącym konkursu z MSI, gdzie nagroda była droga a wybór zwycięzcy bardzo kontrowersyjny i nie mający nic wspólnego w wytycznymi konkursu dostałem permanentnego kopa i wszystkie wczesniejsze, oraz póżniejsze komentarze sa niewidoczne. Nieważne, że wypowiedzi w podobnym tonie było kilkadziesiąt. Większość krytycznych komentów pozostała.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Przynajmniej nie jestem sam:P Właśnie czytałem na forum openlinksys

 

Pamietaj: kiedy mówimy Ci, że schrzaniłeś (bez względu na to, jak szorstko) i zebyś więcej tego nie robił, mówimy to z troski o 1) Ciebie 2) swoje środowisko. Łatwiej byłoby Cię zignorować lub wyfiltrować. Jeżeli nie potrafisz wykrzesać wdzięczności, miej przynajmniej trochę godności - nie jęcz i nie oczekuj, że będziesz traktowany jak porcelanowa laleczka tylko dlatego, że jesteś tu nowy, delikatny, wrażliwy i pełen złudzeń.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...