Skocz do zawartości

Poszukuję zasilacza od 600W do 700W


Recommended Posts

Modularny - część kabli można odpiąć, nie wiem co rozumiesz przez pasowane końcówki. Podaj minimum procesor, kartę graficzną czy będzie oc oraz czy w przyszłości spodziewasz się zmiany komponentów np 2-ga grafika do SLI. Z tych informacji mogę Ci polecić zasilacz 300W a nawet 150W

E: Widzę że uzupełniłeś.

Jeśli nie zmienisz grafiki oraz płyty głównej to wystarczy zasilacz 400W choćby taki http://www.skapiec.pl/site/cat/37/comp/1627863

Jeśli wymienisz grafe na GTX670 czy coś podobnego oraz podkręcisz tego i5 na lepszej płycie to minimum to http://www.skapiec.pl/site/cat/37/comp/3057938 (modularny) do SLI wersja 630/730W

Edytowane przez misiek12_sdz
Link to post
Share on other sites

Jak narazie nie mam zamiaru podkręcać ani też wymieniać czegokolwiek. Zapewne za jakiś czas wymienię płytę główną jeśli będę chciał robić OC. Grafiki też nie planuję narazie zmieniać.

 

Końcówki:

Chodzi mi o to żeby dany zasilacz miał dobre końcówki do zasilania tej płyty oraz parę sata do dysku i dvd.

 

 

Posiadam zasilacz Cheftec 450W (GPS 450AA-101A) mało używany ale nie wiem czy można go podłączyć gdyż ma :

1x 20 + 4 pin EATX

1x 4 pin P4/12V

7x 4 pin HDD (Molex)

2x 4 pin FDD

1x 6 pin VGA PCI Express

2x 15 pin SATA

Link to post
Share on other sites

XFX CORE 550W powinien ci lekko wystarczać z mocnym OC, nie ma sensu 700W chyba że planujesz drugą kartę

Dokładnie XFX 550W w zupełności wystarczy i to bardzo dobry zasilacz cena/wydajność

 

Posiadam zasilacz Cheftec 450W (GPS 450AA-101A) mało używany ale nie wiem czy można go podłączyć gdyż ma : 1x 20 + 4 pin EATX 1x 4 pin P4/12V 7x 4 pin HDD (Molex) 2x 4 pin FDD 1x 6 pin VGA PCI Express 2x 15 pin SATA

Miałem ten zasilacz 5 lat działał dobrze później dopiero po ok 2-3 latach stawal się coraz głośniejszy

 

Pociągnie ten zestaw bez problemu u mnie było E8200 65W TDP + GTX460 160W TDP do tego 3 dyski twarde

 

Ty masz 3570k 77W + 650Ti 110W wiec bez obaw da rade

 

Zasilacz bardzo dobrze trzyma napiecia równo :) jedyna wada to sprzwność tylko 71% !!! czyli np pobierze z sieci 100W a odda do kompa 71W dla przykładu podam iż taki XFX550W ma certyikat bronze czyli sprawność min 85% przy 50%

 

Czyli podczas pełnego obciążenia przez ten zestaw zasilacz CHiefteca bedzie brał jakieś +-50W więcej od XFX 550W

Edytowane przez davidoff
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...