Skocz do zawartości

Pilny telefon do 500zł


Recommended Posts

Witam!

Pilnie potrzebuje nowego telefonu najlepiej smartphona do 500zł +KW i nie chciałbym tej kwoty przekraczać. A niestety wymianę mam w kwietniu 2013 ale możliwe że nawet w styczniu udałoby się wymienić co nie zmienia faktu że na teraz potrzebny mi jakikolwiek telefon. Moje wymagania od telefonu są praktycznie zerowe... ma dzwonić i odbierać połączenia oraz najważniejsze otwierać pliki w pdf-ie żeby służył mi pomocą w zbliżających się kolokwiach na mechanice xD

 

Co sądzicie o:

Sony Tipo

Motorola Defy mini

Nokia Lumia 610

Samusng Galaxy mini 2

Samsung Gio

 

Może macie też inne godne polecenia propozycje? Z góry mówię że nie będę używał go do żadnych gier bo od tego mam komputer jak i PS3.

Link to post
Share on other sites

Przemyslę to na spokojnie bo i tak jutro wyjeżdżam i w czwartek kupię telefon, Z jednej strony wt19i bardzo ciekawy telefon, wyrazisty ekran z drugiej mamy Sony Xperia Tipo którego przed chwilą znalazłem za 390zl nowy z plusa a za małą dopłątą jest dalej Defy mini z największą pojemnością baterii około 450zł. I tu pytanie mam do was czy opłaca się dołożyć około 200zł do wt19i czy może nie, ze względu na nie wielkie różnice pomijając wyświetlacz który jest lepszy w wt19i. Samsung Galaxy mini 2 nie wygląda za ciekawie, i myślę że fajnie byłoby na te kilka miesięcy mieć coś innego bo ostatnie 3 smartphony to miałem właśnie od nich.

 

Jak podejmę decyzję to napewno napiszę tutaj w czwartek.

Edytowane przez FeelFree
Link to post
Share on other sites

A nie chciał by kolega kupić rocznego Neo V ode mnie? Stan bardzo dobry, pełen zestaw + karta pamięci 8 GB Class 10. Jutro mogę wystawić na allegro, dać pełen opis, dobre fotki, opisać wszystko ze szczegółami, ale to jutro, bo dzisiaj po siłce nie mam już siły na to. Miałem go sprzedać za miesiąc, bo za miesiąc muszę wymienić, bo umowa się kończy, ale skoro nadarzyła by się okazja, to możemy zrobić interes. Kwota jaka mnie interesuje, to właśnie 500 zł.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...