Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. kolega poprosił mnie abym pomógł mu złożyć zestaw. Ma to być ujmując jego słowami "najlepszy w tej cenie" niewiem czy będzie on podkręcał ale raczej nie. Proszę o podanie zestawu zarówno na platformie Intel'owskiej jak i AMD.

 

(zapomniałem dodać że komputer głównie do gier)

 

@down dziękuję kolego, twoja wypowiedź nic nie wnosi, pokazuje tylko na jakim poziomie intelektualnym jesteś. Pozdro

Edytowane przez krzemien95
Link to post
Share on other sites

Poczucie humoru swoją drogą, to jest po prostu nabijanie postów. Od pisania pierdół jest osobny dział polecam http://forum.benchma...uzie/

 

@down a skąd ty możesz wiedzieć czy mu pomogłem czy nie? Tak się składa że odpowiedziałem mu na kilka nurtujących go pytań a to, że poprosiłem kolegów z forum o pomoc to inna sprawa... od tego właśnie są forumowicze żeby POMAGAĆ :)

 

Równie ddobrze mogę tak powiedzieć o tobie NIC kompletnie tu nie wniosłeś, nic nie pomogłeś

 

To w takim razie nie rozumiem istnienia forum... ludzie się pytają np o kartę graficzną za 500zł... PO CO? Przecież wg ciebie lepiej zajrzec do internetu...PO CO pytać się o procesor za 800 zł jak mozna (wg ciebie) zajrzeć do internetu... kolego chyba nie rozumiesz pojęcia forum ale ci to wybaczę... Kończmy tę kłótnię bo to do niczego nie prowadzi...

Edytowane przez krzemien95
Link to post
Share on other sites

http://forum.benchma...e-listopad-2012

 

1) Przeglądaj forum i używaj wyszukiwarki.

Zanim założysz nowy wątek pamiętaj, aby sprawdzić czy podobny nie został już rozwiązany. Codziennie powstaje mnóstwo takich samych tematów, przez co na forum robi się bałagan, a użytkownikom nie chcę się po raz setny odpowiadać na pytanie "Jaki komputer do 2000zł" itp.

Edytowane przez Buuren
Link to post
Share on other sites

Konjo to ty forum zaśmiecasz poprzednimi 3 wpisami, opanuj sie,nie potrafisz doradzić to sie nie wypowiadaj. Jeżeli każdy robił by jak ty ludzie przestali by uczęszaczać na forum, Dlaczego? bo ktoś taki jak ty komu ilosć napisanych postów zrównała sie z wynikiem IQ zacznie pisać o chomikach zamiast zasilaczy, uważając to za poczucie humoru.

 

Buuren podajesz temat z przed 12 miesięcy, te zestawy są już nieaktualne ? wszystko sie zmiena (ceny, nowości) tego co mamy na rynku i chocby pytali o ten komputer co dzień, to po to powstało to forum

Edytowane przez 2500k
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...