Skocz do zawartości

7300GT Słaby wynik 3DMarku03...


Recommended Posts

Na każdym da rade tylko wszystko zalezy od chęci posiadacza no i chęci sprzętu bo czasami chęć posiadacza jest tak duzia że sprzęt mówi a kij ci w ****.Tak jak u mnie z moim kochanym P4:).A na powaznie sprawdź jaką masz temperaturke procka i o ile mozesz stabilnie skręcic tego athlona jeśli po godzinnej zabawie w orthosie nie wyskoczy ci bład lub gorzej bluescreen to baw się dalej zwiekszając o 10-15mhz.A co do procka mój kumpel na tym amdeku wyciągnoł 3,4Ghz stabilne!! na boxowym chłodzonku,zero błędów w orthosie po godzinie więc próbuj wszystko zależy od ciebie.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
_nick_ ma rację. Niedawno zmieniłem 7300gt (400/1000mhz, ostro podkręconego) na radeona 3650 DDR2. I z drobnymi wyjątkami na P4 Prescott 3.2Ghz@3.61Ghz karta jest obciążona w 100% ( 832/1029 ) także myślę że jak podkręcisz go do 2.2Ghz będzie w miare równowaga :P
Link to post
Share on other sites

W poprzednim komputerze maiłem tego Athlona 64 3000+ i po przekroczeniu 2,2Ghz co jakiś czas dziwne rzeczy zaczęły się dziać z komputerem (nie był stabilny) Ostatecznie zostawiłem 2198mhz i wszystko było super. Procesor nie ograniczał mojego GF6800GS porównywalnego z 7600GT więc Twojej karty procesor nie ograniczy. Przekroczenie na tym procesorze 3Ghz? Raczej mało możliwe. 3,4ghz? Chciałbym zobaczyć tego zdjęcie.

Link to post
Share on other sites

wież mi lub nie ale jak poprosiłem kumpla żeby specjalnie zrobił screena to proc mu się spalił.Widziałem to na same oczy najpierw ładny dymik potem blue scree a na samym końcu śmierć przez atak serducha.Apropo tego niewyobrażalnego wyniku 3,4Ghz, on miał z 7wiatraków zamontowanych w budzie i jakiś scythe chyba katane na procku więc u niego w śrdoku w kompie przy zamknietej budzie było z 25stopni

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...