Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] PlayStation 4


Recommended Posts

Zakup PS4 uważam za udany :), nieźle się to prezentuje i widać postęp ogromny względem poprzedniej generacji. Zobaczymy za jakiś czas jak będzie się sprawa rozwijać z grami oby tak dalej. Czekam na DC i GTA 5 i będę usatysfakcjonowany :D.  

Link to post
Share on other sites

 

 

I jeszcze pytanie czy u was też skprzypia l2 i r2 jak ja wciskacie tak jakby nie były na smarowane :-)
Miałem to samo , skrzypiały aż wstyd jednak to podlega GWARANCJI , poszedłem i wymienili mi na nowy :)

 

 

Ja tylko widze lekka poprawe
Lekką poprawe ? Żarty sobie robisz ?
Link to post
Share on other sites

 

 

Mazowieckie, takie miasto 100 tyś mieszkańców :-P
Przynajmniej cisza i spokój nie to co w wiekszych miastach , masz cisze i spokój czyli idealne warunki do grania :) Przedzwoń do sklepu i powiedz jaka jest sytuacja , może będziesz mogł wysłać co prawda dłużej to potrwa ale na Paliwie zaoszczędzisz jak by nie było 200 km to nie mało :P
Link to post
Share on other sites

Miałem to samo , skrzypiały aż wstyd jednak to podlega GWARANCJI , poszedłem i wymienili mi na nowy :)

 

 

Lekką poprawe ? Żarty sobie robisz ?

 

 

Żarty ?

Poprawa to była jak było przejście z Pax na ps2 

Czy z ps2 na ps3

Tu to bardziej kosmetyka chłopie. Lepsze teksturki i rozdzielczość narazie

 

Gram jednego dnia na ps3 x360 a drugiegona ps4

Więc mam zdanie na ten temat wyrobione jak na dziś dzień

 

Owszem Killzone robi wow ale to Noe jest ten skok o którym pisałem wcześniej

Tamta generacja też robi robotę co widać po TLOU czy np Beyond two souls

Albo np Forza 4 na klocka gdzie w gameplayu jest tylko lekka różnica względem 5

 

 

Nie zaginaj rzeczywistości... Na dziś dzień to nie jest wielki skok

Czekamy na nowe tytuły wtedy już powinno być lepiej

Link to post
Share on other sites

Tak mając na myśli POPRAWA nie chodzi tylko i wyłącznie o GRAFIKE bo wiadomo że tutaj skoku nie wiadomo jakiego miał nie będziesz , poza tym jak porównywać PS3 gdzie grafika jest już z niej na maxa wyciśnieta do PS4 gdzie gry tak naprawdę DOBRE to dopiero będą :) Ja miałem na myśli szybkość działania itp. A to jest niebo a ziemia ;)

 

P.S Ja też gram na co dzień na PS3 , Xboxie na PS4 , One i PC więc to żaden argument :)

Link to post
Share on other sites

A widzisz , tak właśnie myślałem że piszesz o grafice samej :) Szkoda że nie ma takiego skoku jak było właśnie w przypadku PSX/PS One >>> PS2 :o Pamietam , jak dzisiaj kopara mi opadła :) :) :)


Ale Drive Club jeśli będzie wyglądał tak jak wygląda na filmikach to miód malina :o :o :o

A teraz też mi sie tak wspomniało nawet o grach na PC kiedyś jak ustawiałeś grafike to różnica w detalach była ogromna i było to widać od razu gołym okiem LOW / MEDIUM / HIGH / VERY HIGH itp. a teraz ledwo widoczne , trzeba sie przyglądać i to najlepiej na screenach bo podczas gry to prawie niewidoczne ...

Link to post
Share on other sites

A widzisz , tak właśnie myślałem że piszesz o grafice samej :) Szkoda że nie ma takiego skoku jak było właśnie w przypadku PSX/PS One >>> PS2 :o Pamietam , jak dzisiaj kopara mi opadła :) :) :)

 

Inne czasy.

1. Wydajność procesorów rosła znacznie szybciej niż dzisiaj.

2. Między premierą jednej, a drugiej karty było kilka przełomów w dziedzinie grafiki 3D. Gdy powstawał PS1 eksperci nie byli nawet całkiem zgodni, co do samej techniki renderowania wielokątów (patrz Sega Saturn).

3. PS3/X360 były wyjątkowo mocnymi konsolami (i pewnie to się nie powtórzy). Przez jakiś czas Sony i MS dopłacały do kosztów produkcji. Tak więc ta generacja wracając do wcześniejszego standardu nie mogła być dużo mocniejsza od poprzedniej.

Link to post
Share on other sites

Kubuś73 - To będą gry ;D


Szatkus - Zgadzam się z Tobą w 100% ;) !Jakby szli z grafiką tak szybko jak za czasów PSXa to gry wyglądające tak jak wyglądaja teraz mielibyśmy z 10 lat temu :)

 

Ale to też o pieniądze chodzi jak by odrazu zrobili po PSXie np. PS4 to o ile mniej by kasy zarobili MILIONY Dolarów czy tam Funtów mniej a tak to na każdej generacji konsoli trzepią kase jak za zborze do tego gry :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...