Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] PlayStation 4


Recommended Posts

Mam pytanko do was czy mogę kupić w polsce np na jakiejś stronie keye cyfrowe do psn na rok albo grę cyf, mieszkając za granicą ?(niemcy) chodzi o to czy zadziałają. Bo podobno na rok psn kupując gdzieś w innym kraju może nie dzialać w drugim

Edytowane przez rrwwjunior
Link to post
Share on other sites

już nie ma regionalizacji tj PAL czy NTSC - konsole są już 100% cyfrowe - brak sygnału analogowego

jak będziesz brał z innych regionów niż europa to uważaj na napięcie bo JAP i USA mają 110V


Co do gier jakie ograłem 

Killzone - jak narazie BARDZO DOBRA GRA

 

inFamous - jak mnie wk*******ą te dialogi w tej grze to aż grać się odechciewa... czarny charakter wyrzyna mu pół wioski i rodziny a ten nazywa go "głupia zołza"... :sciana:

i te dialogi jak z Harrego  Potter-a i bez sensu gadanie do siebie 

no ale grafika urywa tyłek - na PC nie ma co takiego czegoś szukać ;)

Link to post
Share on other sites

W takim razie chyba nie bede sie tym martwil i wezme japonską. Napięcie jest ok, więc powinno byc dobrze.

Zwlaszcza, ze oleole , bo tam chce kupic, ma dobre opinie i wszyscy sa zadowoleni. ;)

Jak sądzicie, która z tych ofert jest "lepsza"

http://allegro.pl/konsola-sony-playstation4-ps4-500gb-pad-nowa-fv23-i4455722306.html

http://allegro.pl/hit-konsola-sony-playstation-4-500gb-wi-fi-gw24m-i4474178729.html

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Stało się. Roczny abonament PS+ zakończył się na moim koncie i nie mam zamiaru kupować po raz kolejny. Na PS4 NIC ciekawego nie dostaliśmy no ale za to miałem multiplayer... Poczekam aż będzie jakiś tytuł AAA lub do premiery GTA V...

Link to post
Share on other sites

Początek dopiero mnie pare gierek ciekawilo jak sprawdzałem co miesiąc dawali, ale konsole za 14 dni kupuje propo dzięki za info z agito bo mają 24 miesiące gwarancji :) i pytanko 2 raz czy ktoś wie czy moge abonament kupić ps+ z polski i użyć go np w niemczech ? Bo

Raz czytałem że były problemy np w angli z polski albo coś :)

Link to post
Share on other sites

Chodziły słuchy, że w chinach pracownicy sabotowali pewne partie przez złe warunki pracy. Coś mi się takiego o uszy obiło. 

Usunęli te partie, po prostu jacyś studenci zrobili sobie jaja na stażach.

 

Na jesień spadek cen - wtedy można będzie konsolkę kupić, akurat do premiery GTA V na current-geny i PC.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...