Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] PlayStation 4


Recommended Posts

liczone przez konsole na silniku gry

nie ma jak zrobic dokładnych porownan tymbardziej ze materiał z ps4 mam z Y2be 

 

obejrzałem gameplay zPS4 i wiem, że na starej generacji w czasie gry ostro zjechane sa efekty swietlne (widac na stole na pierwszym porownaniu i np na włosach tych dziewczyn i na kamieniach na podłożu za nimi) i o wile gorsze tekstury (na dzwiach czy futra wilków lub ubraniach)

wiadomo, że też rozdziałka to nie 1080 a 712p (tak pokazuje po zrzucie) 


podczas tych cut scenek jak wchodzi rozmyte tło to spada ostro animacja na X360

 

wiec jak najbardziej jak widać materił dobry na porownanie domowym sposobem w 15 minut ;)


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A teraz z innej beczki

 

 

 

 

 

Dziekuję doranoc 

Link to post
Share on other sites

 

 

Na htc one nie działa remote play. Po prostu nie ma ps4 remote play, może na starszych wersjach programu było. Mam tylko rozłącz, drugi ekran i zasilanie.

 

bo tylko zainstalowałeś program

tam masz opis pod filmikiem jak trzeba zrobic 

Link to post
Share on other sites

Robie jak w poradniku ale, mam komunikat że urządzenie nie zgodne z wersją aplikacji

10) Go back to the location where you downloaded the Remote Play .apk and click the .apk to install like normal. Now, the installation should finish. Great. Update, if you moved the remote play .apk from step 3, then just go to the /System/app directory and click on the .apk file from there. You just need to open the Install prompt and install the app for the force close to dissipate.

 

Wchodze do folderu klikam otwórz na pobrany w 3 kroku plik ale pokazuje że nie można otworzyć.

 

Edytowane przez dj crazy
Link to post
Share on other sites
Szkielet says: granie w to cudo na starej generacji powinno być karane parówkową chłostą.

 

chłosta za gadanie bzdur dla kościstego :D

Gra jako całość BDB się prezentuje na X360 - to,że zwierzaki niemają futer nie znaczy,że źle wygląda

robiłem porównanie

http://forum.benchmark.pl/topic/64450-temat-ogólny-playstation-4/?p=1640498

 

512MB vs 8GB nie liczę chyba kilkanascie razy mniej wydajne układy i wiek na karku (9lat) tej platformy

nie ma lipy dla kogos kto nie posiada NextGen-a lub mocnego PC

 

mam teraz w domu wersje na X360 i Xone

jak ogarnę screenshoty lub cos podobnego na nowej konsoli to zrobie porówanie w lokacjach

Link to post
Share on other sites

Ja do was w gościnę, a ty mnie chłostą witasz ? hehe

 

Być może gra jak na X360 prezentuje się dobrze, ale jeśli posiadasz nową konsolkę to chyba wybór jest oczywisty. Jak w garażu masz mesia i poloneza to co wybierasz? Będziesz jeździł polonezem bo jeszcze w miarę się trzyma ? :D

Tym bardziej, że ta gra wygląda obłędnie.

 

I żeby nie było, że Szkielet to ciemny wyznawca ultragrania. Na przemian z FC4 niemiłosiernie tłukę na stimcu w pierwszego Jagged Alliance. Co za gra! 1995 rocznik. Nostalgia górą.

 

Dobra idę do siebie

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...