Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] PlayStation 4


Recommended Posts

W nocy włączyłem sobie ponownie. Spokojnie, na słuchawkach. Grałem około godziny. Wciągnęło. Odblokowałem A1 RS i podkręconego Beetla. Doszlo nawet do tego, że na jednej z tras, ponawiałem czasówkę kilka razy, celem wyżyłowania wyniku. Bawiłem się naprawdę przednie... Potem włączyłem FH2, oślepiła mnie radość tej gry, płynność i doszedłem w 30sekund;)

 

Jak tak dalej pójdzie zostanę z dwoma. W DC więcej znajomych gra.

Link to post
Share on other sites

Nie do końca, oczywiście jak się uprze to 300zł można wydać ale:

199zł gra + 27zł plus http://pl.playstation.com/playstationplus/#select-tab-subscription

ew 169zł upgrade i 27zł plus

jeszcze można kombinować z tymi zdrapkami i kuponami to jeszcze taniej kupi ale nie chce mi się tego liczyć :D

 

@down chyba ze tak

Edytowane przez Kubuś73
Link to post
Share on other sites

Tommy ten abo i tak nie jest taki zly. Co miesiac masz gry za free i jakby to przeliczyc to jestes sporo na +. Ja na alledrogo kupilem kilka kodow na 14 dni po 3zl za sztuke ;)

On doskonale wie co to jest... Roczny abonament jest najbardziej opłacalne, na 3 miesiące kupować się nie opłaca bo to kasa w błoto. Jak juz kupować to na rok, wychodzi ~ 16 zł na miesiąc.

Link to post
Share on other sites

 

 

Tommy ten abo i tak nie jest taki zly. Co miesiac masz gry za free i jakby to przeliczyc to jestes sporo na +. Ja na alledrogo kupilem kilka kodow na 14 dni po 3zl za sztuke

 

Ja doskonale wiem co to jest ;)

 

Tylko na razie ktoś jak posiada samo PS4 nie ma zbyt dobrej oferty - same indyki

nie wychodzi nic szałowego jak swojego czasu na PS3 ale jest to poniekąd zrozumiałe - mała biblioteka gier - za rok powinno się to poprawić  

Link to post
Share on other sites

Ja powiem tyle gra warta ogrania bawię się bardzo dobrze lepiej niz w NFS:Rivals, ale nadal brakuje mi dobrej gry wyścigowej w tuningiem przy, którym w NFS:Underground 1/2 spędzałem wiele godzin później chciało się grać DriveClub wciąga nie powiem tylko jeszcze niech dodają zmienne warunki pogodowe kilka rzeczy poprawią dodają japońskie autka ja bardzo chciałbym jakąś Mazdę nie wiem dlaczego z nich zrezygnowali w większości grach. http://www.ps3site.pl/forum/public/style_emoticons/default/sad.png

Link to post
Share on other sites

może problemy z licencjami od mazdy

 

Gryzie mnie teraz jak najszybciej zdobyć ONE

Forza 5 i Horizon 2 to mistrzowskie gry -  ograłem wczoraj FH2 na X360 z jakąś godzinę i wielkość tej gry przytłacza ! Taki Test Drive Unlimited+ NFS + NFS World

 

Szkoda, że PS4 będzie czekało z dobrymi wyścigami na wyłączność aż do GT7 a to mój jeden z najlepszych gatunków gier :(

 

Po drodze mamy jeszcze Project Cars ale to multoplatforma będzie

Link to post
Share on other sites
Szkoda, że PS4 będzie czekało z dobrymi wyścigami na wyłączność aż do GT7 a to mój jeden z najlepszych gatunków gier :(

 

Z wyścigów może tak, ale Xone nie ma gier poza Forzą i Ryse które by przyciągały, ps4 ma uncharted 4,bloodborne, the new order 1886, the last of us remastered, infamous

Edytowane przez Kiroshi
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...