Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] PlayStation 4


Recommended Posts

Siema,

 

mam takie pytanie ponieważ wacham się nad zakupem konsoli z pierwszego rzutu.

 

Oprócz kilku drobnych problemów takich jak:

 

- Scierające się gumki na padach

- Głośna praca konsoli

- Przegrzewająca się konsola

 

Czy tego typu mankamenty nadal występują czy to wynikało z pośpiechu produkcyjnego ?

 

Dzięki za odp.

Link to post
Share on other sites

Siema,

 

mam takie pytanie ponieważ wacham się nad zakupem konsoli z pierwszego rzutu.

 

Oprócz kilku drobnych problemów takich jak:

 

- Scierające się gumki na padach

- Głośna praca konsoli

- Przegrzewająca się konsola

 

Czy tego typu mankamenty nadal występują czy to wynikało z pośpiechu produkcyjnego ?

 

Dzięki za odp.

Mam konsole z pierwszego rzutu i pierwszy raz słyszę, żeby konsola się przegrzewala albo, żeby była głośna. PS3 było o wiele głośniejsze.

Link to post
Share on other sites

Również mam konsole z pierwszego rzutu i gumka na lewym analogu starła się po około miesiącu gry ( Sporo grałem ).

Jeżeli chodzi o głośność, to ja grając np. w Bf4 praktycznie nic nie słyszę ( Czasami lekki szum ).

Edytowane przez Filip17
Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie biała wersja trochę lepiej działa od czarnej i cichutka w Destiny po 10h słychać leciutki szum w tym samym momencie odpaliłem PS3 SLIM i jest znacznie głośniejsza od PS4 ciekawe czy gumki lepsze w białym padzie, ale tak się zastanawiam, jak można je popsuć chyba trzeba samymi paznokciami po nich zasuwać. :)

Link to post
Share on other sites

Pierwsza ps4 kupiłem w grudniu http://i.imgur.com/ecrosQp.jpg rewizja bodajże 3B i jest głośniejsza od mojej obecnej rew 4A i ma problem z tymi analogami podobno poprawili to w późniejszych rewizjach, przekonamy się za pół roku.

Edytowane przez Kubuś73
Link to post
Share on other sites

@Tommy

 

Wersja China CUH-1116A jest to zapewne nowa seria

miałem dużo styczności z czarną wersją nie wiem może po prostu trafiła mi się dobra sztuka, ponieważ też po przeczytaniu kilku forum, że konsola głośno działa przy pierwszym włączeniu białej i samym graniu bardzo się zdziwiłem jak cicho działa.

Link to post
Share on other sites

Ja mam 1004A China z bundla z Last of Us i jak wczoraj odpaliłem Killzone to moja konsola zamieniła się w odkurzaczo-suszarkę:/ Wieczorem jak grałem to tak huczała, że tv nie słyszałem. Od spodu z prawej strony na górze jest mega gorącą, czasami mam wrażenie że wręcz parzy. Poczytałem parę wątków i nie tylko ja mam taki problem. Konsola ma z każdej strony dużo przestrzeni. Sam nie wiem czy tak ma być czy nie.

Link to post
Share on other sites

@Tommy

 

Wersja China CUH-1116A jest to zapewne nowa seria

 

miałem dużo styczności z czarną wersją nie wiem może po prostu trafiła mi się dobra sztuka, ponieważ też po przeczytaniu kilku forum, że konsola głośno działa przy pierwszym włączeniu białej i samym graniu bardzo się zdziwiłem jak cicho działa.

 

Tak nowa seria, w której wymieniono moduł WiFI i pewnie inne usprawnienia. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...