Skocz do zawartości

Recommended Posts

ja mam dwojke synow wiec luz :P a tak na serio znajomi byli i mowili, ze promieniowania w Pripyat praktycznie zero i autentycznie sa podobno miejsca w centrum wrocka gdzie jest wiecej :D

Wypad podobno fajny bo niedrogi i taki "tajemniczy" ;)

Link to post
Share on other sites

Świetny pomysł Panowie/Autorze. Z dziewczyną też się zastanawiamy nad taką podróżą ale jednak mając 22 lata i marzenia o potomku jednak trochę się zastanawiam... to prawda z tym, że jak nie masz dzieci to lepiej nie jedź, czy bujda na resorach? :-)
Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Przecież to oczywiste, że ten film to tani syf :P Wycieczka do zony świetna sprawa. Sam zamierzam się wybrać, gdy fundusze na to pozwolą ;) Promieniowanie w większości obszaru nie jest duże, ale ja bym nie brał drogich aparatów i innych urządzeń elektronicznych :P

Edytowane przez piterrrxd
Link to post
Share on other sites

Heh chciałbym tam pojechać :).

Promieniowanie tam jest słabe, w niektórych miejscach na ziemi, naturalne o tak o jest większe niż tam w niektórych miejscach.

 

Ale to jeszcze troszku minie zanim się tam wybiorę :(

Link to post
Share on other sites

Widziałem ten film i powiem po prostu "żenada".

Co do wycieczki to mam wieści z Kijowa, że ludzie chodzą w tunelach tyle śniegu hehehe

Ale na razie jedziemy i od poniedziałku głoszą +15 na Ukrainie więc spoko.

Dziś sie dowiedziałem że na wycieczce będzie 11 osobow grupa co ma w zonie kręcić jakiś teledysk :P

Stąd zonę odwiedzimy w dwóch grupach :)

Ciekawe co to za ekipa ale juz czuję że będzie *****iście wesoło.

No i przede wszystkim trzeba pamiętać żeby cały czas się odkażać %%%% bo bez tego daleko nie zajedziemy hehe

 

Co do sprzętu wczoraj kupiłem radka 7870 od GB i dziś czas na testy :)

Stary poczciwy gtx 460 zmienił właściciela :)

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...