Skocz do zawartości

Recommended Posts

Hej,

 

Szukam jakiegos DAC/wzmacniacza sluchawkoweg do 150 Euro. Musi byc przenosny (chodzi mi zeby mial zasilanie przez USB), Patrzylem na Fiio E17, lecz moze macie jakies lepsze propozycje ? A moze da sie cos zrobic samemu (kupic czesci i zmontowac) ? Zmontowanie takiego urzadzenia bardzo by mnie interesowala z jedej strony za ta sama cene bedzie cos lepszego (mam racje ?) a z drugiej lubie takie "zabawy" dla duzych dzieci

 

Pozdro,

 

Gdzie mozna zadac jeszcze zadac te pytanie (na jakich stronach) ?

Link to post
Share on other sites

Ja tam byłem i wyszedłem z ATH_M50 (słuchawki). Jak się czyta ze zrozumieniem i nie omija te wszystkie, ciepłe, zimne, szerokie i wąskie opisy dźwięku to można znaleźć fajny sprzęt. Autor załóż tam temat i napisz ile masz kasy i z czym ma to grać a ktoś Ci odpowie i doradzi lepiej niż tutaj

Link to post
Share on other sites

Ja tam byłem i wyszedłem z ATH_M50 (słuchawki). Jak się czyta ze zrozumieniem i nie omija te wszystkie, ciepłe, zimne, szerokie i wąskie opisy dźwięku to można znaleźć fajny sprzęt. Autor załóż tam temat i napisz ile masz kasy i z czym ma to grać a ktoś Ci odpowie i doradzi lepiej niż tutaj

 

Co znaczy u ciebie w tym temacie czyli audio :" czytać ze zrozumieniem i nie omija te wszystkie, ciepłe, zimne, szerokie i wąskie opisy dźwięku to można znaleźć fajny sprzęt."?

 

Na gębe można wszystko dopóki nie przesłuchasz (jak w twoim wypadku) kilku producentów słuchawek to możesz sobie być zadowolony z ATH_M50 jakie ci tam polecił ktoś.A to prawda,zagłębiając się bardziej w to co chcemy kupić to RAZ : jest tam więcej pytań niż odpowiedzi.DWA: każdy pisze co innego.Szacun tylko dla osób co mają na stronie Audiostereo pojęcie o elektronice,ale jest ich nie wielu.I nie pisz że na benchmarku nie mamy takich znawców czy nawet lepszych.Skąd ta pewność.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...