Skocz do zawartości

Propozycja testów PROFESJONALNYCH KIEROWNIC


Recommended Posts

Witam wsiech moskiewskich bagażowych i redaktorów też oczywiście. Nie wiem czy to najlepsze miejsce do przedstawienia mojej propozycji wiec jak ktoś zna lepsze proszę o przeniesienie (powielenie) go. O so chozi ?!? A no mianowicie o to, że jestem fanem gier samochodowych i to takich gdzie niezbędna jest KIEROWNICA. No tylko, że PRAWDZIWYCH testów kierownic jest.... no jakby wogóle nie było. PRAWDZIWYCH powiadam. Więc nie pieśni pochwalnych jakich kilka już czytałem na temat G27. Na pewno jest wiele ludzi którzy posiadają T500RS, Fanatec, G25, G27, może ktoś ma FREXA. I są tez tacy co chcą kupić T500RS, FANATEC, G25, G27 a może nawet i FREXA. Dajmy sobie spokój z tym ostatnim (chociaż kto wie...?!?) i zróbmy tak. Niech się pod tym postem podpiszą, wypowiedzą osoby, którzy popierają mój pomysł, dając tym samym info redaktorom, że ludzie tego chcą; osoby, które mają takie kierownice i udostępniliby redakcji do testów, Propozycje pewnej że tak powiem standaryzacji procedury testów, żeby powiedziała ona NAM jak najwięcej o tym co dana kiera jest warta. Oczywiście inne tańsze kiery tez można by potestować ale te 4 wymienione (fanatec to wiadomo są różne modele ale pewnie ktoś te "różne modele ma"), to jest elita. Prosiłbym też redakcję o przeniesienie tego posta w miejsce jak najlepsze z punktu widzenia "widoczności", żeby jak najwięcej osób go przeczytało i się ustosunkowało, jeśli to miejsce nie jest odpowiednie.

ps. jest to ponowione\y post zamieszony również pod tematem pyt do redaktorów, zrobiłem to po to by był lepiej widoczny, proszę o nie usuwanie go z tego miejsca, gdyż może tu będzie on bardziej widoczny niż w tamtym. Zamieściłem go również tam licząc że szybciej dojdzie do redakcji

Link to post
Share on other sites

Aż sie musiałem zalogować żeby odpisać.

 

Przede wszystkim - redaktorzy nigdy nie zaglądają na forum więc pisząc tu wiadomość do redakcji piszesz ją sam do siebie.

 

O jakimś większym teście kierownic na tym portalu (na innych zreszta też) możesz zapomnieć. Jeśli już interesujesz sie tym tematem to kup czasopismo Play lub Click (o ile jeszcze je drukują) bo kiedyś widziałem w nich mini-testy kierownic.

Link to post
Share on other sites

no właśnie mini - testy, a ja chcę maxi. nie wiem na ile tematyka samochodowa w grach jest Ci bliska ale pewnie mnie rozumiesz. Bo te kiery co wymieniłem, to nie jest zabawka za 100 zł, często nawet jest trudno to w ogóle zobaczyć na oczy nie mówiąc już i profesjonalnym teście, A te niby testy co w necie są to są bardziej opinie i pokazy nowych zabawek ich użytkowników. a z pewnością jest trochę osób które się zastanawiają, którą z ww kierownic kupić, a miarodajny test wg tych samych kryteriów byłby nieoceniony.

Link to post
Share on other sites

Aż sie musiałem zalogować żeby odpisać. Przede wszystkim - redaktorzy nigdy nie zaglądają na forum więc pisząc tu wiadomość do redakcji piszesz ją sam do siebie. O jakimś większym teście kierownic na tym portalu (na innych zreszta też) możesz zapomnieć. Jeśli już interesujesz sie tym tematem to kup czasopismo Play lub Click (o ile jeszcze je drukują) bo kiedyś widziałem w nich mini-testy kierownic.

Ani Clicka, ani Playa już nie drukują ;D Oba splajtowały.... Szkoda bo oba czytałem. I choć Play był zdecydowanie gorszy od konkurencji (CD-Action), to Click miał przed sobą przyszłość, zwłaszcza po "transformacji". Ale co się stało to się stało.... Życie ;D

Link to post
Share on other sites

Ja nie twierdze że są do kitu. Recenzja ma to do siebie że może wyjść na reklamę jak i na antyreklamę w zależności co dany produkt jest warty. Dlatego opłacalnej jest wydać artykuł sponsorowany niż bawić się w rzetelne testy które mogą ale nie muszą wyjść na plus dla udostępniającego dany produkt.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...