Skocz do zawartości

Temat ogólny o prockach AMD


Recommended Posts

pc lab i bmk jako jedyni mają tak dziwne wyniki testów :D różnią się od światowych

Tak się składa, że PCLab to jeden z nielicznych serwisów, który potrafi testować. Prawda jest brutalna dla fanów AMD, ale trzeba ją po prostu przełknąć. Do gier dużo bardziej opłaca się zainwestować w Intela.

Link to post
Share on other sites

właśnie widzę jak potrafią testować ...

w ciągu całej rozgrywki w FC3 nigdzie ale to nigdzie nie spotkałem się z takimi spadkami fps jak oni, nawet przy takiej nawalance która była na polu, roślinek które trzeba było spalić miotaczem ...

 

Koniec gry, a dokładniej ucieczka tym samolotem. Wtedy CPU ma naprawdę duże obciążenie. PCLab testował w miejscu, gdzie robisz zasadzkę na żołnierzy Hoyta. Możesz sprawdzić, jeśli nie wierzysz.

Link to post
Share on other sites

czy na tej zintegrowanej grafice pójdzie fifa 11, 12 na full detalach?

Oczywiście ze pójdzie Ja tez własnie jestem na kupnie A10 5800K i założyłem podobny temat,gdzie wstawiłem film który prezentuje BF3 w rozdzielczości FHD i detalach na Ultra,i gra smiga 22 do 24 klatek/s. Ogólnie jest to bardzo dobra propozycja,za niecałe 500zł mamy dobry czterordzeniowy procesor z grafiką na której można pograć w nowe gry.

 

P.S. Pamiętaj by zakupić porządne kości RAM najlepiej 1800MHz z jakiejś renomowanej firmy,ponieważ ram ma bardzo duży wpływ na GPU z tych procesorów.

Edytowane przez Nextassy
Link to post
Share on other sites

Oczywiście ze pójdzie Ja tez własnie jestem na kupnie A10 5800K i założyłem podobny temat,gdzie wstawiłem film który prezentuje BF3 w rozdzielczości FHD i detalach na Ultra,i gra smiga 22 do 24 klatek/s.

Tak, tak... FHD i Ultra (ponad 1GB tekstur) na APU :hahaha:

http://forum.benchmark.pl/topic/68227-amd-apu-a10-5800k-opinie/#entry791285

Link to post
Share on other sites

Mam pytanie do fachowców, zmieniłem ostatnio procesor na fx 8320 tylko mam problem z prawidłowym wykryciem go przez płytę główną (GB 78LMT-S2) mianowcie jak ustawie w biosie na "auto" to mnożnik ustawia mi się na 14,5 i prosesor chodzi na 2,9 GHZ i muszę sam przestawić mnożnik na 17,5 zeby chodził z prawidłowym zegarem, z tego co wyczytałem to ten akurat model nie jest chyba w 100 % wspierany przez moją kiepską płytę gł, czy jest jakaś szansa na aktualizację i czy można to jakoś zrobić aby płytka prawidłowo wykrywała wartości (wczesniej miałem fx 6100)

Link to post
Share on other sites

teraz pytanie czy jeśli po użytkuję go tak ze dwa miechy to nic się nie stanie ?

Nic się nie stanie jeśli nie będziesz przekraczał 95W czyli 3.3Ghz (szacowane na podstawie FX8300) przy jak najmniejszym vcore.

Edytowane przez Fenio
Link to post
Share on other sites

USB 3.0 mam w pompce więc na pewno oblukam wasze propozycje z tym że będe kupował dopiero w lutym. Bardzo dziękuję za pomoc, i jeszcze chciałbym się dowiedzieć czy jak przesiądę się na prawidłową płytkę to uzyskam jakiś zauważalny wzrost wydajności ??

Edytowane przez zyga101
Link to post
Share on other sites

czy jak przesiądę się na prawidłową płytkę to uzyskam jakiś zauważalny wzrost wydajności ??

Jak przesiądziesz się na lepszą płytę z porządną sekcją zasilania to raczej bez problemu uzyskasz minimum 4.4Ghz a to już zauważalny wzrost względem tego co masz na obecnej przy skręconym mnożniku. Czy ten wzrost wydajności zauważysz to już zależy do czego używasz kompa i jak bardzo ogranicza cię wydajność cpu.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...