Skocz do zawartości

Temat o kartach Nvidia GF serii 6xx / 7xx


Recommended Posts

Nie wylewam żali tylko przestrzegam ;), nie mam zamiaru nic do nich pisać niektóre błędy występują od zeszło 8 mc więc raczej nie zanosi się na to by mieli to zmienić, już kilka osób do mnie pisało czy rozwiązałem problem z tzw "miganiem" mogę napisać tutaj że niestety nie ;)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Korzystając z chwili zrobiłem sobie małe porównanie wydajności compute (dokładnie CUDA): Dla nowych gameingowych kart kepler, po lewej GF100 (gtx470), po prawej GK104 (gtx760).

 

Nic, tylko się :cry:

 

http://files.tinypic.pl/i/00558/xdzi8eq8gieh.jpg


Chyba nie trzeba komentować wyników. :sciana:

Edytowane przez Ute
  • Popieram 9
Link to post
Share on other sites

Potrzebuje Waszej pomocy po podkręcaniu karty graficznej do 1080MHz dla rdzenia i pamięci 1850 MHz Tomb Raider po chwili grania wsypuje się. Testy w Heaven Benchmark 4.0 przechodzą pomyślnie jakieś rady? Co może być przyczyną?

Link to post
Share on other sites

Uszanowanko

 

Pytanko mam. Moj sprzet: 

 

Intel Core i5-4670K /3.4GHz, 6MB, LGA 1150

Gainward GeForce GTX 770 Phantom 2GB DDR5 256bit 

Crucial 8GB (2x4GB) 1600MHz CL8 Ballistix Tactical

AsRock Z87 Extreme4 /intel Z87, LGA 1150

Corsair RM 750W 80+ Gold Fan 135mm modular

Fractal Design Define XL R2 Black Pearl

 

Natomiast pytanie brzmi, chcialbym dokupic druga karte gragficzna pod SLI, jaka? czy tez musi to byc phantom i czy musi miec tez 2gb czy moze buyc juz wiecej?

Edytowane przez Rosak777
Link to post
Share on other sites

Jakie temperatury powinny być podczas grania w takie gry jak Battlefield 4 czy Crysis 3 na GeForce GTX780Ti? U mnie temperatura potrafi dobić do 77-78 stopni oczywiście skacze na 73-75. Takie temperatury odnotowałem miedzy innymi po godzinie testowania w  Heaven Benchmark 4.0. Jakie temperatury są dobre i do zaakceptowania na GTX780Ti?. Jakiej temperatury najlepiej nie przekraczać?

Link to post
Share on other sites

Uszanowanko


 


Pytanko mam. Moj sprzet: 


 


Intel Core i5-4670K /3.4GHz, 6MB, LGA 1150


Gainward GeForce GTX 770 Phantom 2GB DDR5 256bit 


Crucial 8GB (2x4GB) 1600MHz CL8 Ballistix Tactical


AsRock Z87 Extreme4 /intel Z87, LGA 1150


Corsair RM 750W 80+ Gold Fan 135mm modular


Fractal Design Define XL R2 Black Pearl


 


Natomiast pytanie brzmi, chcialbym dokupic druga karte gragficzna pod SLI, jaka? czy tez musi to byc phantom i czy musi miec tez 2gb czy moze buyc juz wiecej?


Link to post
Share on other sites

Wystarczyło lekkie ochłodzenie za oknem, pogoda stała się bardziej przyjazna nie tylko dla ludzi, ale też i sprzętu, co momentalnie poskutkowało na temperaturę otoczenia (pokoju) i zobaczcie sami jak to teraz wygląda. Myślę, że całkiem przyzwoicie. Postanowiłem pograć przez 2 godzinki w Battlefield 4 i oto jak wyglądają temperatury:

CPU i5-4670K

http://imgup.pl/di/N2B9/cpui5-4670ktemp.jpg

GPU MSI GeForce GTX 780Ti Gaming TwinFrozr IV

http://imgup.pl/di/ON23/gpu780tigtxtemp.jpg

Co o tym myślicie do zaakceptowania są takie temperatury?

Link to post
Share on other sites

 

 

Musi mieć 2gb.

 

Na pewno? Wydaje mi się, że np wersja 4GB w połączeniu z 2GB będzie zachowywać się jak 2GB.

 

 

 

2GB VRAM do SLI to jest dzisiaj za mało. Nie po to się robi multiGPU żeby obcinać tekstury i wygładzanie.

 

To niby czemu? 2GB per GPU do FHD wystarczy bez problemu.

  • Popieram 9
Link to post
Share on other sites

 

 

Na pewno? Wydaje mi się, że np wersja 4GB w połączeniu z 2GB będzie zachowywać się jak 2GB.

Masz rację,mój błąd,jednak jak to się będzie zachowywało to inna sprawa,lepiej zaoszczędzić sobie bólu głowy i kupić taką samą.Od zawsze myślałem że 2+4gb nie można a tu czytam że jednak można,człowiek całe życie się uczy.


 

 

To niby czemu? 2GB per GPU do FHD wystarczy bez problemu.

Na teraz wystarczy,za rok może już nie wystarczyć.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...