Skocz do zawartości

Temat o kartach Nvidia GF serii 6xx / 7xx


Recommended Posts

 

 

Ja właśnie wybrałem od MSI, ze względu na dobre temperatury, cichą prace i dosyć niezłe OC.

 

I wówczas postanowiłeś założyć trzecie konto w tym tygodniu i nam o tym opowiedzieć. Nigdy nie zrozumiem, co kieruje takimi ludźmi.

 

http://joemonster.org/images/vad/img_27847/ea9966b51b9e48960e92a06aa8a1e2ff.gif

  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

Nie wiadomo kiedy konkretnie wyjdą topowe Maxwelle na niektórych forach można znaleźć wzmiankę że dopiero latem 2015 a do tego po premierze raczej głównie będą referenty ;) ja natomiast będę czekał na ROG wersję od ASUSa głupi byłem że tego wcześniej nie zrobiłem z 780tką więc moim zdaniem warto wymienić na 780tkę bo potem już nie będziesz miał co sprzedawać 770tki jej cena będzie bardzo niska ;) a Topowca też od razu nie kupisz zwykle ceny chodzą powyżej 2 k ;) podatki itd.  warto poczekać aż potanieje 

Edytowane przez Ragnar Lothbrok
Link to post
Share on other sites

Używki bardzo szybko schodzą z ceny mi fuksem udało się ASUSa 7970 za 1100 zł sprzedać akurat był jakiś większy popyt :P a mniejsza dostępność i udało się :D 

Karty szybko tanieją zwłaszcza używane, teraz za 1200 można mieć R9 290 a jeszcze kilka mc temu dopiero pod 7970 nówkę podchodziło :D

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Witam

Padła mi po czterech latach  moja karta gigabyte GTX460 1GB czy gigabyte GTX750Ti za 526 zł będzie godnym następcą odczuję wzrost wydajności ? Gram dość mało właściwie tylko w WoT i Arma III

Edytowane przez Kawabonga
Link to post
Share on other sites

Noo, gorzej na pewno nie będzie, ta karta jest trochę mocniejsza od GTX 460 a szczególnie jeśli zagrasz w gry wykorzystujące dx11. W grach które wymieniłeś również przybędzie kilka fps.

Chociaż w tej cenie znalazłbyś lepsze karty.

Edytowane przez MasterBarti
Link to post
Share on other sites

Jak myślicie co lepsze pod gry typu bf, ale także dużo, dużo innych. Sapphire R9 280x tri-x vapor-x oc czy Gainward gtx770 phantom 2gb ? Pytam się, ponieważ w temacie o radeonach już napisałem i jestem ciekaw jak to wyjdzie w temacie o NV :) Cały czas nie wiem co wybrać jeśli budżet mi nie wystarczy na R9 290. Z góry dzięki za odpowiedzi :)

 

 

//

 

 


Pytam się, ponieważ w temacie o radeonach już napisałem i jestem ciekaw jak to wyjdzie w temacie o NV

Edytowane przez DANNY__79
spam
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...