Skocz do zawartości

svchost.exe zużywa Dużo Ramu


Recommended Posts

Mam taki problem, że jak włączę komputer to się zaczyna grzać trochę i słychać go (laptop) przedtem tego nie było jednak po instalacji legalnego ! Office 2010 Professional Plus zaczyna się grzać i proces svchost poniżej 100mb ramu nie schodzi (dochodzi nawet do 200mb) ;/ w tym czasie zrobiłem także wszystkie aktualizacje systemu oraz zmieniłem przeglądarkę z opery na google chrome (opera zaczęła mi tnąć i nie dało się z niej korzystać po instalacji oprogramowania office) .

 

Laptop: samsung rv511 a02PL z 8GB Ramu system: Windows 7 Home Premium x64 (wykrywa 8GB Ramu)

tutaj macie screen z menedżer zadań:

http://img194.imageshack.us/img194/5566/beztytuuoui.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

podczas uruchomienia (zanim włączę jakikolwiek program dochodzi do 130MB) zainstalowane programy:

http://wklej.org/id/867895/

 

Wyłączyłem w msconfig.exe to z czego nie korzystam teraz skanuje antywirusem, jak narazie nic nie znalazł

Edytowane przez liske1
Link to post
Share on other sites

w tym czasie zrobiłem także wszystkie aktualizacje

Spróbuj wyłączyć Windows Update i zresetować kompa. Na wielu forach spotkałem się z tym, iż Windows Update jest jednym z "winowajców". Nie mówię też, aby go całkowicie wyłączyć, ale na czas sprawdzenia czy, aby to nie on.

Edytowane przez OldSmuggler
Link to post
Share on other sites

Przeskanowałem Malwarabytes i Avastem i nic nie wykryło system zrobił mi w tym czasie chkdisk (sam od siebie) i usługa zużywa 160MB Ramu.

 

Naprawiłem:

Wystarczyło w msconfig.exe w usługach wyłączyć: "Wstępne ładowanie do pamięci", a z >100MB zrobiło się <22 MB Ramu :) Dziękuję wszystkim za pomoc :)

Edytowane przez liske1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...