Skocz do zawartości

Xbox 360 Premium PROBLEM!


Recommended Posts

Witam. Mam poważny problem z konsolą. Konsole mam już parę lat, jest to płyta xenon :] właśnie tyle co chciałem zagrać w GTA IV i podczas ładownia gry wyskoczyły mi na ekranie tv niebiesko-zielone prostokąty, ni to artefakty ni to coś. Gdy już sięgałem by wyłączyć konsole zauważyłem 3RROD ;/ Wiem że pewnie każdy z was powie że to stara płyta i super że tak długo wytrzymała ale nie chce oddawać jej do serwisu i bardzo bym prosił was o wytłumaczenie jak naprawić ten błąd w domowym zaciszu :)

Link to post
Share on other sites

Rozumiem, że konsola przerabiana?

 

A co to ma za znaczeie przy Xenonie ?? :roll: Na RMA i tak jej nie odda bo te plyty robili tylko w 2006 roku

Jest stary jak swiat sposob na to bez rozberania konsoli ale moze ona podzialac pol roku a moze 3 minuty

 

jak nie umiesz rozbierac konsoli to nie radze sie zabieac za "reflow" w domowych warunkch bo albo popalisz BGA (jakie ja to juz spuchniete laminaty bga widzialem to glowa boli) albo cos purywasz z tylu plyty przy sciaganiu xClamp-a

 

Sposob robilem z moja stara jak swiat Xenon-ką

wez 2 patyczki do uszu i wsadz tak by zablokowac z tylu te dwa wentylatory

wlacz konsole i poczekaj z 15 minut az sie sama wylaczy

jak tak powtarzalem z 2-3 razy i zalapyalo na kilka dni

 

konsola po prostu sama w sobie sie "wygrzewa" i czasem poprawia luty pod GPU (jak to jest oczywiscie to)

 

Nie musisz zaslaniac jej jakimis recznikami czy innymi duperelami bo to zbyteczne a moze zaszkodzic np czytnikowi

 

powiedz mi jeszcze jaki masz kod bledu ? robisz to trzymajac przycisk "synchro" i wciskajac 4 razy eject

tu masz isntrukcje

http://www.youtube.com/watch?v=4617iVzsUBc

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

to jset kupowaty bład bo niby tyczy sie ramu ale w wiekszosci wypakow tyczy sie ramu na GPU (ten drugi goly mniejszy rdzen)

on tez ma laczeia z ukladem ktore padaja

zrob tym moim sposobem a jak nie to opalara ale z glowa ! (piekarnik przy xboxie sie nie sprawdza bo PCB wygina sie jak banan)

Edytowane przez tommyt1983
Link to post
Share on other sites

Super dzięki :) Ej i chyba pomaga bo włączyłem ją o 20,07 a już są 2RROD-y zamiast trzech ^^

 

Ej Ej Ej ! Uruchamiam konsole a tu normalnie wszystko normalnie działa. brak rrod-uu ani nic. czy to normalne? narazie pracuje tylko w menu. Uruchomić jakąś grę?

Link to post
Share on other sites

Flaszke mu wisisz. Niezły sposób. Jak się sypnie to daj znać. Wrzucimy do statystyk. A masz LT czy RGH ?

 

ten sposob to loteria

raz mi dzialal 3 miechy a raz kilka minut :)

tak samo sie robi z kartami graficznymi na szybko :) odpalasz bez chlodzenia az sie sama wylaczy (zabezpiecznie) i tak z 2-3 razy a jak to nie pomaga to dopiero opalara-piekarnik :)

 

z ylod w ps3 to nie bangla bo przy ylod-zie konsla automatycznie po 1 sek odcina napiecie :(

Link to post
Share on other sites

xboxy mam

mam 2 slimki w idealnym stanie

jedna z data jeszcze do flasha

 

mam tez 3x elitki Jasper jak chcesz i 2 falconki z drugiej polowy 2008

jest tez jeden jasper bialy tylko narazie zarezerwowany wiec czeka

 

moge wgrac jakiego chcesz lt-ka (tylko faty bo z slimami to zabawa)

 

rozne konfiguracje z dyskami ,padami lub bez - jak chcesz

Edytowane przez tommyt1983
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...