Skocz do zawartości

i5 2500K vs 3570K


Recommended Posts

Panowie pisać od rzeczy.

Autor- tematów tutaj już parę było na temat 2500k vs 3570k.Szukane nie boli.

Powinno rozwiązać.....

http://www.purepc.pl/procesory/core_i53570k_vs_core_i52500k_test_procesorow_dla_graczy?page=0,8

Edytowane przez 06radcho
Link to post
Share on other sites

Weź 3570k jest nowszy, oba są podobnie wydajne, ale świadomość że ma się najnowszy bezcenna :)

 

Nie no... te słowa spowodowały uśmiech na mojej twarzy, czego to się nie przeczyta w necie.

 

Jeśli zamierzasz mocno kręcić to jednak 2500k(powyżej 4,5ghz), kupujesz do tego asrocka p67 pro3 i masz fajny zestaw....

Link to post
Share on other sites

Jeśli zamierzasz mocno kręcić to jednak 2500k(powyżej 4,5ghz), kupujesz do tego asrocka p67 pro3 i masz fajny zestaw....

 

A właśnie że się dowiem przy okazji jaka różnica przy tym procku jest przy płycie Asrock Z68 Pro3 Gen3.Bo taki chipset zawsze budzi zdziwnienie kumlpa "myślałem że P67" To jakaś tam wielka różnica jest bo lajtowo mogę grać z zegarem 4.0-4.3 przez program.Nawet 4,5 co jest szczytem,praktykowałem taką częstotliwość tylko przy konwertowaniu w pulpicie ;) Więcej z programu się nie pociągnie.
Link to post
Share on other sites

Nie wiem co Ty chcesz przeczytać... ja kupiłem p67 pro 3, bo cena fajna i sekcja zasilania. Zintegrowana grafa mi była niepotrzebna, a na pewno nie za cenę słabszej sekcji zasilania, np. w z77 pro3, o ile dobrze pamiętam, mamy 4+1, a to jest licho.

 

Ja swojego proca podkręciłem do 5.0 ghz na 1.38v, ale nie wiem czy to będzie stabilne, bo to był jednorazowy wystrzał pt. "czy pójdzie"...

 

edit-

 

Twoja ma sekcję 5+2, czyli też nieciekawie, dodatkowo niechłodzoną...

Edytowane przez Barsa
Link to post
Share on other sites

Poleci Ci i wyżej, o ile procek pozwoli... tylko ten zestaw jest trochę nie bardzo.

 

Zasilacz XFX Core 550W 120mm 80+ (P1-550S-XXB9) - lepiej już OCZ 550w lub Deus 600w, oba mają niezależną regulację napięć

 

Kingston HyperX DDR3 Non-ECC (8GB (2x4GB kit),1866MHz) CL11 XMP (KHX1866C9D3K2/8GX) - cl11?? To już lepiej Goodramy cl9

 

Zamiast tego 3570k+extreme3, lepiej według mnie(wyższa wydajność w grach) byłoby zaoszczędzić te ok.250 zł(2500k+asrock pro 3) i wziąć w miejsce hd7870, hd7950.

Edytowane przez Barsa
Link to post
Share on other sites

ASRock P67 Pro3

 

Ta płyta i Ivy obsługuję... tylko nie miałbyś zintegrowanej grafy, czyli tak naprawdę mały minus. Nie czekaj tylko kupuj, a zaoszczędzoną kasę na dorzuć do hd7950, o ile reszta cen nie poszła w górę i nie ma tej "zaoszczędzonej kasy"...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...