Skocz do zawartości

Która z tych kart najlepsza


Recommended Posts

Omg gtx 660 nie na full hd bo szyna i rop się odzywa i spadki fps są nawet do 20 -.-

 

Full hd - Radeon 7850-7870-7950

 

Mniej niż full hd gtx650ti-660-660ti

 

Co do chlodzenia gigabayte i asusa , zakładałem taki sam temat z 3 dni temu i gigabayte jest trochę chłodniejszy o 1-3%. Użytkownicy mówili by by brać która mi się podoba bo chłodzenia takie same :) Ja wybrałem asusa :>

P.s Chociarz co do 660ti bez sensu karta powyżej 1k i szyna 192 -.- :D

Edytowane przez Adam Biore I Spadam
Link to post
Share on other sites

Nie róbcie mu wody z mózgu...

 

Kupuj 7870 ale nie musisz brać żadnych Hawków, Flexów czu Topów, sam sobie to zrobisz poprzez OC... bierz MSI R7870-2GD5T/OC (niecałe 900zł) lub gigusia, Asusa z 1 wersją chłodzenia odradzam, bo mało wydajne te chłodzenie, 2 wersja nie widziałem testów ale podobno lepsze, Szafir 2 lata gwarancji, Twin Frozr głośny. Jak chcesz coś więcej to 7950 od Gigusia.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Gigus dobry, ma jeden problem z temp w idlu ale za to w stresie jest super... tylko koniecznie zorientuj się jak jest z napięciami, bo była jakaś zawierucha, że właśnie w ostatnich rewizjach gigusia została zablokowana kontrola napięć. W 7870 masz też do wyboru MSI, a w 7950 to jeszcze chyba Szafir, bo reszta droższa i nie wiem czy jest sens dopłacać tę 100zł.

Link to post
Share on other sites

Ja mam ostatnią, czyli MSI... temperatura jeszcze nie przeskoczyła mi 60 stopni(grałem tylko w fife i robiłem 3dmark11, ale i tak naprawdę jest super, bo piszę o stanie po OC), jest cichutka w idlu, stresu jeszcze z bardzo nie zaznała. Super się kręci, mi bez zmiany napięć 1175/1400, ze zmianą 1250/1450, a może poszłaby wyżej, jednemu kolesiowi z forum podobnie, czyli jest powtarzalność, co jest bardzo ważne. Testów nie znajdziesz bo to dosyć nowy produkt.

 

Recenzję:

 

http://www.techpowerup.com/reviewdb/Graphics-Cards/ATI/HD-7870/

 

Polecam te z techpowerup i guru3d..

Edytowane przez Barsa
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...