Skocz do zawartości

GTA IV EFLC nie działa płynnie


Recommended Posts

Witam problem polega na tym iż podczas gry na:

HD6950 2GB

I5 2550 K 3.3 GHz

8GB Ram

 

GTA ścina mi się może nie ścina ale widać słaba płynność aż nie fajnie się gra potocznie można to nazwać ze gra mi " muli " ścinki rzadko występują ale są co najważniejsze na tej maszynie Bf3 , Fifa 13, Assasins Creed ( wszystkie części ) NFS Run wszystko na full bardzo płynnie pracuje :/ proszę o jak najszybsza odpowiedz jak to poprawić gra jest Legalna. Z góry dziękuje.

 

Edit. Jeszcze przy okazji zapytam jak zarejestrować sie do Rockstar Social Club gdyż podczas rejestraci po nascisnieciu register pod nim wyskakuje mi service error ;/ a proboje codziennie

Edytowane przez Tr0K14
Link to post
Share on other sites

ja mam patch 1.1.2.0 gram na najwyzszych na monitorze Full HD Samsung M2550D 25` w rozdzialce 1920 x 1080 teraz dalem na high to az tak nie tnie ale chcialbym miec nieco lepszy obraz i lepsza plynnosc a co do screena to screen ustawien?

 

3D mark wlancza mi sie w 1280 x 720 ;/ a nie bede kupowal dla 1 testu a tym bardziej piracil gdyz tego nie popieram ale karta napewno nie jest uszkodzone a czym swiadczy full hd i max detale w bf3 przy czym 40 Fps ;p

Link to post
Share on other sites

To, że lepiej Ci chodzi na tych drugich (nie na maxa) ustawieniach to norma bo są zmniejszone cienie z very high na high, One pożerają mnóstwo pamięci. Spróbuj całkowicie wyłączyć cienie i zobacz jak wygląda rozgrywka bez cieni, daj znać jaki wynik.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

ale dzieki leci +

 

a teraz zostaje 2 kwestia problem zarejestrowania sie w tym social club problem jest opisany w edycji w 1 poscie ;) a co do radykrzysiek121 na to sam wpadlem :D aha istnieje jakies spolszczenie ktore zawiera polskie znaki ?

Edytowane przez Tr0K14
Link to post
Share on other sites

Tu masz moje testy:

http://www.fotoload.pl/index.php?id=fdaba1230631355ab50e6640665f41ce255

Co prawda w rozdzielce 1280x1024 ze względu na to, że monitor nie obsługuje mi Full HD ... :D

(Patch 1.0.7.0)

 

Zrób tak jak napisał powyżej krzysiek121, to zorientujesz się na którym patchu zagrasz z płynną grafiką. Najnowszy patch nie oznacza, że gra lepiej może chodzić na najnowszym niż poprzednim.

Link to post
Share on other sites

na tej rozdzialce mial bym podobnie gdyz jest mniejsza ilosc detali normalka ;P ale nie dam taki8ej rozdzialki bo wtedy inwestycja w monitor pojdzie do piachu :D a kompy mamy podobne nawet bardzo :D tyle ze ty masz dysk 1Tb a ja 500 GB i masz Karte z nowszej serii chociaż nie koniecznie lepszą :P ale dzięki ci jeszcze raz i kto poradzi cos z tym !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!social clubem ?

 

a ja mam 59 podczas swobodnej jazdy :P czy tam 56 ale cos okolo tego ale kiedy wymienie zasilaczi dokupie GPU bedzie nieco lepiej :D

 

Odświeżam pomoże ktoś z tym Social Clubem ( service error ) nie moge sie zarejestrowac ;/

Link to post
Share on other sites

na tej rozdzialce mial bym podobnie gdyz jest mniejsza ilosc detali normalka ;P ale nie dam taki8ej rozdzialki bo wtedy inwestycja w monitor pojdzie do piachu :D a kompy mamy podobne nawet bardzo :D tyle ze ty masz dysk 1Tb a ja 500 GB i masz Karte z nowszej serii chociaż nie koniecznie lepszą :P

 

oj lepszą ma kartę :D a dysk tutaj zbytniej różnicy nie robi chyba , że masz bajzel na nim ... Jeśli chodzi o social to łap https://socialclub.rockstargames.com/signup
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...