Skocz do zawartości

Regulamin działu WORKLOG


Recommended Posts

Regulamin działu worklog


1. Każdy temat założony w tym dziale musi wiązać się z odpowiednia modyfikacja, ulepszeniem bądź detailingiem przedmiotu, który posiadasz.
2. Jako autor Ty decydujesz o treściach zawartych w swoim worklogu, wszystkie treści (oczywiście te zgodne z regulaminem forum) są dozwolone, jednak należy ograniczyć ilość "spamu" do minimum i postarać się, aby każdy z postów wiązał się chociaż w pośredni sposób z Twoją modyfikacją.
3. Możesz zacząć temat nie przedstawiając żadnych zdjęć, a mając jedynie plan rozbudowy/modyfikacji, dzięki takiemu działaniu możesz uzyskać więcej niż kilka cennych rad od doświadczonych użytkowników.
4. Zdjęcia w worklogach zamieszczamy poprzez znacznik [ IMG ], nie używamy automatycznie generowanych odnośników do miniaturek z imageshack i tym podobnych. (Psuje to komfort przeglądania naszych worklogów - kto będzie chciał otwierać 300 zdjęć, każde w oddzielnej zakładce?) Nasze forum posiada skrypt, który automatycznie zmienia rozmiar zdjęć, tak aby dopasować się do layoutu strony.
5. Szanuj użytkowników, którzy maja wolniejsze łącza, staraj się nie wrzucać zdjęć które zajmują więcej niż 5 MB/szt. Jeżeli nie masz ochoty ich konwertować to umieść je w tagu [ SPOILER ]
6. W przypadku jakichkolwiek problemów możesz skontaktować się z którymkolwiek z naszych moderatorów czy junior modów odpowiadających za ten dział.
  • Popieram 7
Link to post
Share on other sites
  • 8 lat później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...