Skocz do zawartości

Dosyć sponsoringu Windows 8 na benchmark.pl


Recommended Posts

syf bedzie syfem i bez znaczenia ile bedzie reklamowany

wzglednie zdobedzie wieksza ilosc sympatyków syfu co nie zmiani faktu bycia syfem

 

 

kiedy dwu glupich powie ze gorsze jest lepsze to jeden madry zostanie zakrzyczany

reklama dzwignia handlu

nie wazne co sie mowi grunt by bylo duzo i glosno

ludzie potykaja sie o prawde -wstaja i ida dalej

 

sponsoring jest w modzie - durnie beda mowic ze jest modny

 

luzne mysli nie zwiazane z opiniami o uzytownikach a bardziej o systemie propagandy kretynizmu

Edytowane przez erazm2
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Jak wam się nie podoba to nie czytajcie, albo nie wchodzcie na portal, to że walą reklamy windows 8 to nie znaczy że musicie go od razu kupić. Macie chyba trochę oleju w łepetynie.

 

MY, jako forumowicze, stanowimy dużą część tego portalu i skoro coś nam nie odpowiada, to mówimy wprost. Idąc tropem Twojego rozumowania, to skoro Tobie przeszkadza taki temat tutaj, to nie oznacza, że musisz tu wchodzić i czytać.
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
Gość nasciturus

Zgadzam się z przedmówcą. Każdy ma prawo do krytyki, a argument "nie podoba się to nie wchodź" jest mierny.

 

Jeżeli już artykuły sponsorowane muszą być - ok - ale przydałby się informacja choćby małymi literkami "artykuł sponsorowany", aby choć pozory niezależnego portalu były zachowane. Na innych stronach się to sprawdza i nikt nie ma do tego pretensji.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Widzę, że wczoraj redakcja ukryła oceny artykułów po wejściu do "strefy" Windows 8. Jeszcze 2 dni temu, ocena artykułu była widoczna po prawej stronie, a obecnie już się nie pojawia (widoczne jest dopiero po wejściu w konkretny artykuł). Czyżby ukrycie oceny miało związek z tym, że wszystkie te pseudo artykuły otrzymały negatywne opinie? Widać prawda w oczy kole, czytelnicy mają dość takiej formy reklamy.

Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o moją osobę, to mi to nie przeszkadza. Ja czytam artykuły które mnie interesuje.

Co do Win8. To sam posiadam Win 8 Pro na lapku (miałem możliwość zakupu Upgarde, więc z niego skorzystałem).

Znając życie to większość sądzi że Win8 to syf, może i tak. Ale dla mnie w Win 8 najbardziej i najczęściej korzystam z Hyper-V. Gdzie w poprzednich wersjach, tego nie ma. A dla mnie Hyper-V jest jednym z niewielu aplikacji które są u mnie podstawowe (oczywiście również posiadam vmware).

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jeżeli nie pisze, że art sponsorowany to nie jest art sponsorowany. Wiele artów tak wygląda, ale nie są. Wiele razy się naciąłem, bo myślalałem, że jakieś ciekawe treści będą. Ale był art ze skrótami klawiszowymi, bardzo przydatny.

 

Jeżeli ktoś jest funboyem Windows-a 8 to czemu nie może pisać? Jeżeli np. szef komputronika byłby funboy-em Linux-a i pisał cykl artów o tym jak poruszać się w terminalu, czy jak ustawić drukarę... to byłoby ok?

 

Oczywiście nie jestem naiwny. Tylko zwracam uwage, że nic nie zrobicie. Argument jak się nie podoba to jest konkurencja uważam za trafny.

Ale jak by było o linuksie mi by się podobało i z chęcią bym poczytał, bo zawsze ktoś coś zrobi inaczej (nawet coś o czym dobrze wiesz jak zrobić :P)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...