Skocz do zawartości

Windows 8 aktualizacja


Recommended Posts

witam mysle o kupnie win 8 i jest wersja update z microsoftu za 129 czy 8 zl jakos tak... i mam 3 pytania

1. czy mozna taka wersje wrzucic na pendriva i zainstalowac na czysty dysk bez windowsa 7 ? bo mam teraz 8 na 30 dni ale powoli czas mi sie konczy a jakos system mi sie podoba i jak za taka cene da sie miec go w pelni legalnie to mysle ze nie bedzie to zla inwestycja

2 jak to bedzie wygladac z aktywacja takiego systemu tzn czy normalnie po instalacji lub przy instalacji podam klucz i juz ?

3 i jak wygladac bedzie kupno bo akurat platnosc ok bo paypal i juz ale co dalej normalnie pobieram iso od ms i na pendriva czy jak ?

Edytowane przez Perkoz12
Link to post
Share on other sites

1. Tak

2. Przy instalacji podajesz klucz

3. Paypal i pobierasz pliki od microsoftu przez pomocnika instalacji, którego ściągasz na dysk. Po ukończeniu pobierania program pyta czy chcesz instalować, zapisać jako iso czy na flash usb

Link to post
Share on other sites

a czy jak zainstaluje normalna 8 finalna z msdn czy jak to sie zwie i aktywuje tym kluczem to tez bedzie ok ? i nie wiem czemu jak zainstalowalem ten system sprawdzania sprawdzilo po czym wywalilo okno niestety system windows 8 nie jest dostepny do kupienia w twoim kraju/rejonie ;/?

http://images50.fotosik.pl/1741/3b9c5e659ba5c979gen.jpg

Edytowane przez Perkoz12
Link to post
Share on other sites

Jaki flash drive? Napisałem tak jak robiłem czyli spr systemu przez asystenta instalacji,zakup systemu,spisanie klucza win 8 i zapis obrazu win 8 pro na dysku. Później format i.podałem klucz win 8 i tyle. Żadnego klucza win 7 w żadnym momencie nie musiałem podawać.

 

System z msdn ma już swój klucz i nie możesz podać innego. można tylko aktywowac

Link to post
Share on other sites

Wszystko jasne. Flash drive=usb flash drive=pendrive=pindrak. Chodziło o bootowalnego pedrive'a z instalką systemu.Tak mi się jakoś napisało. Fajnie że tak to działa ale w takim razie ciekawi mnie z jakiej racji to jest wersja "upgrade" skoro można ją tak zainstalować nie mając oryginalnego win7. Dobrze wiedzieć że tak można.

Link to post
Share on other sites

Nie wiem czemu tak jest,ale nawet mając pirackiego win 7 możesz kupić upgrade do win 8 pro za 129zł i będzie działać.

Taka ciekawostka. Przy uaktualnieniu zainstalowało mi win 8 pro build 9200. Czysta instalka już jest normalna

Edytowane przez natsu
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...