Skocz do zawartości

Pomoc przy wyborze karty graficznej


Recommended Posts

Witam,

mam szybkie pytanie do użytkowników dotyczące karty graf.

Zastanawiam się nad dwoma:

http://www.morele.ne...7oc-2gd-460530/

lub

http://www.morele.ne...0oc-2gd-517458/

 

Którą wy byście wybrali? O uszy mi się obiło , że Gigabyte ma wadliwą serię radeonów i często są serwisowane, lecz nie wiem czy to ten model.

 

Mam poważny dylemat, z jednej strony liczy się wygląd z drugiej oczywiście wydajność. Kartę myślę , że w najbliższych 2 latach nie zmienię

 

Gry w jakie pogrywam to najczęściej FPS (BF3, niedługo Black Ops2) i FIFA13.

 

Aha... Mój config :

i5 750 @ 3,3GHz

Asus P5P55D

Corsair Vengeance 2x4GB 1600MHz

XFX 550W

 

@DOWN

szukałem :) , ale nie znalazłem odpowiedzi do konkretnego modelu o który pytam.

Edytowane przez daw1do
Link to post
Share on other sites

Z mojej strony mogę polecić Sapphire 7870. Co do gigabyte nie wypowiadam się bo nie miałem. Natomiast w konfrontacji z GTX ma szerszą szynę i przy nowych sterownikach raczej go pogoni, natomiast znów geforce jest tańszy.

Link to post
Share on other sites

szkoda ze ta stronka pokazuje tylko standardowe karty bez fabrycznych oc i innych wercji autorskich . do gtx z seri 600 sa nowe biosy ktore znacznie zwiekszaja wydajnosc plus nowe stery i jest dzus . zarowno 7870 jak i gtx 660 powiny pozwolic na plynna gre przy wysokich ustawieniach w nowe gierki .

Link to post
Share on other sites

MSI odpada, sporo moich znajomych posiada grafiki MSI i narzekają na chłodzenie. Podobno chodzi jak suszarka.

 

Jeszcze mam pytanie co do Sapphire, jak ona się sprawuje. Naszło mnie to pytanie, ponieważ dokonałem pomiarów w obudowie i okazało się , że Giguś wejdzie na styk , obudowa to Soprano RS101.

Link to post
Share on other sites

MSI odpada, sporo moich znajomych posiada grafiki MSI i narzekają na chłodzenie. Podobno chodzi jak suszarka

 

 

Posiadają pewnie wersje z Twin Frozr, a ta proponowana wyżej ma inne chłodzenie i te jest ciche oraz wydajne...

Edytowane przez Barsa
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...