Skocz do zawartości

Konkursy. Czy to ma taką kolej rzeczy ?


Recommended Posts

Konkurs: http://www.benchmark...RIS-FS2333.html

 

data rozpoczęcia: 2012-10-18

data zakończenia: 2012-10-28

Przy czym w regulaminie jest napisane :

 

 

III. Zasady przyznawania nagród Konkursowych

 

"3.4. Posiedzenia Komisji, podczas którego nastąpi przyznanie nagród Konkursowych, odbędzie się w następującym terminie: do 7 dni od daty zakończenia konkursu."

 

 

IV. Ogłaszanie wyników i wydanie nagród w Konkursach

 

"4.1. Informacja o wynikach danego Konkursu zostanie zamieszczona na stronie po upływie 7 dni roboczych od odpowiedniego posiedzenia Komisji, o którym mowa w pkt 3.4 niniejszego Regulaminu.

 

Mam rozumieć, że po zakończeniu konkursu czyli 28 października wyniki zostaną ogłoszone maksimum po 14 dniach czyli 11 listopada ?

Link to post
Share on other sites

uuu to widzę, że nie prędko odpowiedzi choć wierzę, że do końca tego tygodnia będą z tego konkursu o monitor i takie tam :)

 

I wychodzi na to że odpowiedzi powinny być wczoraj a dalej ich nie ma.Jaki ja jestem niecierpliwy, pewnie i tak nie wygram ale czas minął :D

Link to post
Share on other sites

Heh, ale się śpieszycie, pamiętajcie że jak czegoś bardzo chcesz to i tak dopiero jak to olejesz przyjdzie.

 

Ale fakt, w sumie mogliby sobie lekko w regulaminie zastrzec że to oni decydują czy coś, bo tu już się niektórzy po 2 dniach rzucać potrafią :D

Link to post
Share on other sites

Ale fakt, w sumie mogliby sobie lekko w regulaminie zastrzec że to oni decydują czy coś, bo tu już się niektórzy po 2 dniach rzucać potrafią :D

A jak jest jasno określone ;) do 2 tygodni.Może będzie nam dane zeczekać tydzień może 10 dni albo w OSTATECZNOŚCI 2 tygodnie.Ja to tak widzę, nie jestem upierdliwy ale mam małą schizkę bo ciągle klikam :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...