Skocz do zawartości

NFS MOST WANTED


Recommended Posts

Gdy pogram nieco dłużej w nowego nfsa to zaczyna strasznie szarpać, takie przycięcia 1-sekundowe. Pomaga tylko włączenie gry od nowa, lecz chwilę pogram i znowu to samo. Ma może ktoś podobny problem lub wie jak go rozwiązać ?; )

Edytowane przez marek8967
Link to post
Share on other sites

na LOW nie ma aż takiej tragedii ale jak chcesz kupić w ciemno tą grę to ja bym się zastanowił bo potem może być rozczarowanie że jednak nie da się grać, może ma jakiś twój dobry kolegą tą grę i by mógł ci udostępnić swoją kopię do sprawdzenia.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Lepiej późno niż wcale ale to bardzo dobra wiadomość przed świętami :) ja już w NFS nie grałem ho ho ho a dlatego tylko że jest skopana optymalizacja a w multi to już nie gadam są czasem takie dropy że mam ochotę kompa przez okno wywalić, ale po wydaniu patcha chętnie do niej wrócę i zobaczę jak się spisali mam nadzieję że nie będzie takich ogromnych spadków fps i dziwnych ścinek i przeskoków animacji.

Link to post
Share on other sites

Poza miastem jest Ok- fps wzrosły i mam cały czas około 60. W mieście spadają do około 30-45. Nie jest żle ale te przeskoki fps są odczuwalne. Gram na średnio-wysokich z wyłączonym ambient oclussion i cieniami na średnio w 1280X1024 na Athlon x4 3300mhz i hd5770.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...