Skocz do zawartości

Recommended Posts

A to focus robił ich testy na fx-e ? bo ja nie widziałem ani crysis alpha, nfs mw i reszty na fx-e w wykonaniu focus-a. Proponuję przeczytać a nie polegać tylko na swojej pamięci. Jest ona zawodna.

Black Ops2 następna gra w której stara architektura phenoma poddaje się i intelowi i staremu fx.

 

W testach tego serwisu FX praktycznie wszędzie świetnie wypada. Zresztą, już widziałem w przeszłości, jakie kwiatki się tam zdarzały.

Link to post
Share on other sites

Powiedz mi co ma 8120(buldog) do testów? Jeśli taki z ciebie redaktor to zrób test 6300 vs to twoje i3

 

Jak mi dasz FX-6300, to nie widzę problemów ;). Trollownia AMD nie wierzyła, że zwykły Core i3-3240 może dokopać FX-8120 po mocnym podkręceniu, ale się nieco przeliczyła %-).

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość rezerwuar

Nie ma co, albo gra naprawdę nie potrzebuje dużej mocy CPU, albo kolejny spieprzony test. Mimo wszystko obstawiam to drugie.

 

Dokładnie, większość testów to wbudowane benchmarki, które nie nadają się do testowania CPU tylko kart graficznych.
Link to post
Share on other sites

Dokładnie, większość testów to wbudowane benchmarki, które nie nadają się do testowania CPU tylko kart graficznych.

 

Wystarczy poczytać trochę tego testu. Piszą wyraźnie, że używają tego samego miejsca do testowania GPU, jak i CPU. Szkoda gadać %-).

 

tomcug fx-6300 radzi sobie super.W końcu to jest Vishera i pełna moc 6 rdzeni 95W za taką cenę odrazu bez wahania.

 

Co z tego, że Vishera? Przecież ten procek nawet nie ma prawdziwych sześciu rdzeni. Zresztą Gshepherd robił niedawno porównanie swojego FX-8320 do i7-860. Niestety nie wypadło to za ciekawie, ale to już sam musiałby się wypowiedzieć.

Link to post
Share on other sites

Dokładnie, większość testów to wbudowane benchmarki, które nie nadają się do testowania CPU tylko kart graficznych.

 

wypraszam sobie.

 

Dobry test to własnie testy GPU w realgame a nie benchy, choć w niektórych wypadkach mogą przejść jak np w Sniper Elite V2 czy Hard Reset.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

tomcug fx-6300 radzi sobie super.W końcu to jest Vishera i pełna moc 6 rdzeni 95W za taką cenę odrazu bez wahania. więcej 1920x1200 4xMSAA MAX

Czy mi się wydaje, czy ty ciągle piszesz posty na fazie ?

 

Jakie, kuźwa, 6 rdzeni ? 3 moduły i 6 wątków w żadnym języku nie oznacza 6 rdzeni.

Link to post
Share on other sites

biorąc pod uwagę Cinchebench moja teza ma rację bytu a twoje tezy raczej nadają się do odbytu

 

Naprawdę nie wiem, czy śmiać się, czy płakać :[?

 

Klik!

 

Jak widać, FX-8350 ma wynik pojedynczego wątku na poziomie 1,1 pkt. Z kolei X6 1100T osiąga w tym teście 1,11 pkt. Teraz sobie porównaj ich taktowanie... Generalnie proponuję się leczyć na nogi, na głowę już chyba za późno :(.

Edytowane przez tomcug
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...