Skocz do zawartości

Proline czy morele.net?


Recommended Posts

Tak jak w temacie. Szykuje się znowu do kupna karty graficznej w następnym tygodniu. Jednakże nie wiem , który sklep wybrać. Mimo ,że o 30zł drożej jest w morele, myśle właśnie o tym sklepie.

O Proline różne opinie słyszałem. Sam nawet pracowałem w ich magazynie i moge powiedzieć ,że jest niezły "burdel". Ale co najważniejsze, pokażcie mi punkt w regulaminie proline.pl,że wszystko jest fabryczne nowe . Bo jakoś nie moge zauważyć.

 

No ale mimo wszystko jeszcze was, pytam, thx.

Link to post
Share on other sites

Czemu lecą w kulki, możesz podać przykład:)? Ja kupowałem u nich : Ramy, wcześniej inne grafy i było ok.

 

Ba, w przypadku mojej dawnej Evga Gtx 580, gdy okazała się wadliwa , wymienili mi dosłownie w 4 dni na nówke i która była ok. Także pod tym względem ja nie narzekam na morele. Ale jeszcze pytam was o opinie itd.

Edytowane przez sevku22
Link to post
Share on other sites

Ja już od jakiegoś czasu kupuję w proline i jak do tej pory złego słowa nie mogę powiedzieć. Na morele jeszcze nie miałem okazji nic kupować, więc się nie wypowiem. A że w proline odbieram w punkcie, to odchodzi mi koszt wysyłki i w ogóle jest szybciej.

Edytowane przez Zwolas
Link to post
Share on other sites

Miałem przeboje z reklamacją ramów w morele. Przysłali nowy komplet, który był uwalony (komp w ogóle nie startował). Musiałem odsyłać i czekać na kolejny komplet. Wszystko trwało bardzo długo, grubo ponad miesiąc. Zrazili mnie do siebie.

Link to post
Share on other sites

zawsze możesz sprawdzić w elektronicznym swiecie lub na sklep.komputerswiat.pl zazwyczaj taniej, szybciej i dostawa do punktów sferis za 10 zł w elektronicznym swiecie lub 5zł w sklepie komputerswiata. Co do morele, agito czy proline nigdy jakos problemów nie było. Kiedyś procesor zamówiony w proline nie działał pojechałem do nich to na miejscu go sprawdzili i wymienili na nowy.

Link to post
Share on other sites

Od siebie polecam techplanet.pl

 

Składałem tam kompa, kilka dni był u mnie... mogę polecić z czystym sumieniem. Ceny kart graficznych mają atrakcyjne, szczególnie 7870. Sam myślałem nad morele ale wyszłoby mi tam ze 100-150 zł więcej.

Link to post
Share on other sites

Dwa razy w tym roku zamawiałem kompa w morele i dwa razy miałem spore nieprzyjemności z nimi. Za pierwszym podejściem nie wszystko co przysłali było tym o co prosiłem. Za drugim - stałem godzinę w punkcie odbioru osobistego nim mogłem sprzęt odebrać, bo konsultantka która mnie zapewniała że dostanę paragony na miejscu - nie wiedziała, że po wpłacie na konto nie można ich zbyt łatwo dostać.

Link to post
Share on other sites

No akurat Ci są podejrzani ;) Nieraz twierdzą, że ceny na necie to tylko taka "sugestia" a w rzeczywistością są inne... gdzieś tam o tym czytałem, ale czy to prawda, nie wiem, choć ich regulamin jest dziwny, bardziej skłaniałby się do agito i techplanet.

Link to post
Share on other sites

Ja składałem swojego kompa w proline i poprzedniego też i ogólnie to wszystko staram się kupować u nich.

- profesjonalne potwierdzenie i informacja zwrotna o terminie odbioru (odbieram osobiście bo mam blisko)

- raz reklamowałem pamięci - otrzymałem od ręki nowe, nie czekałem na żadną reklamację

 

Odnośnie pozostałych sklepów to niestety nie mam porównania - a co do informacji "że produkty są fabrycznie nowe" to jeśli będziesz miał jakiekolwiek wątpliwości do 10 dni możesz odstąpić od umowy i odesłać towar - zwrócą Ci koszt razem z przesyłką do Ciebie, a ty jedynie co to poniesiesz koszt odesłania do nich (to nam gwarantuje kodeks cywilny w jakimś artykule, tylko nie chce mi się szukać jakim)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...