Skocz do zawartości

Anno 2070 Lagi


Recommended Posts

Cześć. Mam taki problem właśnie zainstalowałem Anno 2070 i rozpoczynam rozgrywkę. Stawiam pierwsze budynki gra działa ultra płynnie. W pewnym momencie po jakiś 3 minutach gra gwałtownie zwalnia. Gram na tym sprzęcie co w sygnaturze. Dodam że gry typu Battlefield 3 czy Assassin Creed działają płynnie cały czas. Pomocy

Link to post
Share on other sites

Gwałtownie zwalnia znaczy że z 40fps nagle robi się 2/3. Zauważyłem też ze w misjach to nie występuje tylko w grze ciągłej gdzie mam znacznie mniejsze zabudowanie

 

Dobra temp sprawdzone Cpu 48-53*C Gpu: 57*C Zużycie Ram 2.1 GB wiec ja juz nie czaję

Link to post
Share on other sites

Jeśli te temperatury dot obciążenia to wszystko jest w porządku. Hmm jak masz możliwość to sprawdź czy problem występuje przy użyciu markowego zasilacza. Twój nie zalicza się do "zaufanych". dziwi mnie to, ze wszystko hula w innych równie wymagających grach a w Anno i to w tym konkretnym przypadku, który podałeś już nie.

Link to post
Share on other sites

Jedyny zasilacz na którym mógł bym ewentualnie włączyc to jest Chieftec 450W. "Pograłem" jeszcze chwile i gra smigała płynnie na poziomie łatwym ciągłej gdzie nie ma przeciwników. A gdy włączyłem średni i trudny lagi wróciły. Wydaje mi się że problem leży w tym ze moj komputer nie radzi sobie z taka iloscia elementów do ogarniania.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...