Skocz do zawartości

procesor q8200 - problem z temperaturą


Recommended Posts

Ja pier.dole co to ku.rwa jest? Gadu-gadu kur.wa? Gdzie jest moderacja? Paranoja, 9 str. pier.dolenia i żadnej reakcji.

 

// A zauważyłeś przycisk "Zgłoś" w dolnej prawej stronie każdego posta? Służy on do raportowania nieregulaminowych i głupich treści. Ile razy go użyłeś? // Igorrodz

Edytowane przez Igorrodz
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

Jeśli IHS jest krzywy i nie przylega dokładnie do podstawy radiatora (albo podstawa radiatora jest krzywa i nie przylega do IHS) to ciepło nie jest poprawnie przekazywane do chłodzenia i kumuluje się w procesorze stąd jest on bardziej gorący niż powinien. Aby temu zapobiec stosuje się pasty termoprzewodzące i / lub lapping czyli szlifowanie zarówno czapki procesora (tj. IHS) albo / i podstawy radiatora chłodzenia procesora.

 

Kapewu?

Link to post
Share on other sites

Kolego Marszałku po raz kolejny Cię proszę, żebyś się przeanalizował. To, że nie wcisnąłem Twojego ukochanego przycisku, nie zmienia faktu, że temat nadaje się do wyrzucenia. Chcesz mi powiedzieć, że bez "zgłoszenia" nie zareagujesz na szerzącą się głupotę? Ten Twój jedyny przyciskowy argument jest z du*y. Jako moderator powinieneś reagować samodzielnie, a nie czekać na zgłoszenia. I ja wiem, że nie widzisz wszystkiego, ale temat z wczoraj na 9 str. powinien Cię zainteresować. I dlaczego ja, czy inni użytkownicy widzą takie rzeczy, a Ty masz z tym takie problemy?

 

// Szanowny Panie - Marszałek czy inny Kierownik nie bywa na forum codziennie, nie zagląda też do każdego tematu. Zatem co jeden nie zauważył drugi może ale nie musi - i od tego jest funkcja, o której napisałem abyś przykładowo Ty zaraportował taki temat jako niezgodny z regulaminem lub po prostu głupi. Tyle. I myślę że możemy skończyć ten oftop - a jak masz jakieś uwagi to zapraszam na PW. // Igorrodz

Edytowane przez Igorrodz
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...