Skocz do zawartości

Warn , ale za co ?


Recommended Posts

Przed chwilą oberwałem warna .

A za co ? Za" Bezpodstawne przydzielani punktów rep" .Dokładnie za ten post

http://forum.benchmark.pl/topic/38294-twoje-stanowisko-pracy-czyli-pokaz-przy-czym-siedzisz/page__st__940#entry731571

Wrzuciłem zdjęcie mojego nowego stanowiska , kubapomocny napisał "kozak" to w pewnym sensie zalajkowałem jego post dając mu 1 pkt rep . A dziś warn za to .czujecie to ?

 

 

PS.

Proszę usunąć pierwszego warna kiedy to dostałem go za "nieregulaminową sygnaturę" Nagle regulamin zaczął obowiązywać ?? Jednym usunęli sygnatury , jednym wlepili warny . Albo wszyscy dostają albo nikt .

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Bo to nie jest facebook gdzie lajkujesz słit focie albo pozytywne komentarze po nimi :] Punkty dajesz za pomoc w rozwiązaniu problemu itp :]

 

Cool story bro. Mogę bez problemu podać kilka osób, którzy dostają po kilka punktów reputacji za jeden bezsensowny post. Serio wierzysz, że tutaj dają punkty za rozwiązanie problemu? W jakim świecie ty żyjesz? Tutaj "ręka, rękę myje" i jeden zapunktuje drugiego post i ten drugi w "podziękowaniu" zapunktuje post tego pierwszego. Znajdziesz tutaj kilku wrogów? Masz lipe z punktami. Nawet jakbyś miał świętą rację, to i tak nie wręczą ci jednego punktu reputacji.

 

Teraz administracja forum nie przydziela banów/warnów za byle co - widocznie coś masz na sumieniu :>

 

Hah, a to dobre...

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Zapewne ostrzeżenie otrzymałeś przez Twoje wcześniejsze próby nabicia punktów reputacji z multikonta.

 

konto zablokowane. pkt usuniete , więc o co chodzi ? lepiej niech wlepia warny spamerom z działu sprzedam a nie za jakieś błahe sprawy Edytowane przez okar19
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

konto zablokowane. pkt usuniete , więc o co chodzi ?

Chodzi o to, że teraz jesteś w grupie podwyższonego ryzyka i na Twoje poczynania moderatorzy przyglądają się bardziej.

 

Dział Ogłoszeń czyszczony jest na bieżąco, Ci najaktywniejsi są stosownie nagradzani.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nie od dziś wiadomo że tutaj kary lecą jak sobie mod wymyśli. Zero organizacji, zero równości/sprawiedliwości.

Wałkowane tysiąc razy i nigdy nie doszło do jasnej odpowiedzi poza -

Kary przyznawane przez moderatorów są indywidualnie rozpatrywane.

Widać jest im, moderatorom, tak wygodnie i nie zmusisz ich do robienia roboty jak należy.

Za sygnatury też 33 os. dostały warny "bo się nawinęły w temacie który czyściłem" a reszta miała czas na zmianę, bądź dostała tylko PM gdyż mod uznał "że w tym przypadku wystarczy PM".

Dla mnie kpina, ale jak już mówiłem - pomimo prób nikt z tym nic nie zrobił, jest kilku modów/support teamów którzy faktycznie dobrze moderują, a resztę to o kant du*y rozbić.

 

Deal with it.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jeżeli już o regulaminie mowa. W paru wątkach spotkałem się z ewidentnym jego łamaniem, a dokładnie chodzi o :

 

e) Nie wolno oszukiwać i wprowadzać innych użytkowników w błąd przez celowe manipulacje czy nierzetelne porady nieuwzględniające części dostępnych na rynku produktów (na przykład konkretnego producenta). Niewskazane jest również udzielanie porad w sprawach, o których nie posiadamy wystarczającej wiedzy i nasze wypowiedzi mogą spowodować uszkodzenia sprzętu lub inne problemy u osoby pytającej.

Jak widać, lepiej dawać warny za ortografy i sygnaturki. Nie twierdze, że to jest złe, ale jak przestrzegać regulaminu to od A do Z, a nie wybiórczo, jak komu wygodnie.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Za obronę tego punktu to ja dostawałem po łbie, bo awanturowałem się z idiotami którzy nie wiedzieli o czym mówią w "Zestawach" ale oczywiście wyskakiwała zaraz banda obrońców "wolności słowa".

Pieprzą żeby pieprzyć? Jak nie mają wiedzy na ten temat to powinni być przez moderację upominani, że albo się zamkną albo zrewidują swoją wiedzę w trybie natychmiastowym.

Zgłaszałem, wołałem - nic. Albo się robić nie chce, albo mają to gdzieś.

 

Do tego jeszcze ostatnia akcja z oszustem dariuszem - zbanować nie chcą, bo niby dlaczego?

Oszukuje? No nie można ludzi oskarżać! Każdy ma prawo użytkować forum!

 

Kpina, po stokroć kpina.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

A Panowie jak zwykle zjeżdżacie z głównego wątku.

 

Jak dotąd nigdy nie był zastosowany cytowany przez Was podpunkt regulaminu. Jest on umieszczony tam humorystycznie, jak na większości for internetowych.

Nie przedłużając dalszego offtopa pozwolę sobie zamknąć temat.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...