Skocz do zawartości

Reklama NFS na str głównej !


Recommended Posts

Koledzy internauci, osoby zarządzające treścią w serwisie benchmrak.pl (czyt. komputronik) mają w du**e wasze opnie. Oni mają własną partnerską strategie reklam i sponsorowanych artykułów, a kilkoma opiniami nie będą zawracać sobie głowy. jak mówi przysłowie "psy szczekają, a karawana jedzie dalej".

 

Jakim trzeba być ograniczonym, żeby coś takiego pisać. Masz wszystkie treści za darmo w benchmarku + konkursy, nagrody, sam możesz pisać newsy i dostawać za to punkty, co później można wymienić na sprzęt. Czuję że redakcja nie ma zamiaru odpowiadać na dziecinadę, nie będzie reklam, nie będzie przychodu, nie będzie benchmarka. Od samego czytania użytkownika nic się nie zarobi. Przecież to nie jest organizacja charytatywna ... ludzie czas włączyć myślenie, zajmijcie się czymś sensownym może składanie modeli samolotów, ew. włączcie adblocka jeśli nie chcecie wspierać serwisu, ale nie piszcie postów na poziomie podstawówki.

Link to post
Share on other sites

Tylko z reklamami trzeba mieć umiar... jak powstawiają reklamy pralek czy agencji towarzyskich, z dźwiękiem, uciekającym krzyżykiem, itd., to 95% użytkowników włączy Adblocka i tyle będzie z reklam ;)

 

A jak reklamy będą pasowały tematycznie i nie będą dręczyły czytelnika, to nie będzie powodu do blokowania reklam :P

Link to post
Share on other sites

Tylko z reklamami trzeba mieć umiar... jak powstawiają reklamy pralek czy agencji towarzyskich, z dźwiękiem, uciekającym krzyżykiem, itd., to 95% użytkowników włączy Adblocka i tyle będzie z reklam ;)

 

A jak reklamy będą pasowały tematycznie i nie będą dręczyły czytelnika, to nie będzie powodu do blokowania reklam :P

 

Im większe grono odbiorców, tym szerszy zakres akcji marketingowych. To co się nie podoba kilku % użytkowników np. temu forum, może się podobać 20% innych. Nie widziałem uciekających krzyżyków zamknięcia, reklam agencji towarzyskich na benchmarku. Chcesz włącz adblocka, nie dawaj zarobić, będziesz miał problem z głowy, wolna wola. Poza tym to nie benchmark (jak i jakiekolwiek inne portale) wybiera formy reklamy tylko Klient. Ja jakbym miał kilka tysiaków do wydania to bym sobie sam wybrał co i jak ma latać, największą karą byłoby nie kupowanie danego produktu, a nie spuszczanie łomotu portalom co właśnie uskuteczniacie.

 

Z tego co wiem użycie adblocka jest jak na razie na nie zbyt wysokim poziomie, standardowy użytkownik nie potrafi tego włączyć, więc mylisz się. Wszystkie portale dziś są przeładowane reklamami, dlaczego benchmark miałby rezygnować z zarobku w imię czego, lepszego jutra, szacunku do użytkowników? Nie, bo to jest firma komercyjna ma zarabiać, a w dzisiejszej Polsce i nie tylko, albo się dostosujesz do reguł panujących albo padasz i to jest odpowiedź, więc radzę pomyśleć.

 

Sam mam adbloka i nie stękam, też mnie to wkurza (przeładowanie), ale znam zasady działania działalności gospodarczej i warunków na rynku.

Link to post
Share on other sites

Jak ja się cieszę, że w internecie nie trzeba odpowiadać na takie posty, bo mi by było po prostu na Ciebie szkoda czasu %-)

 

Widzę, że nie wiesz na jakich zasadach działa biznes związany z reklamami, a już mi radzisz myśleć i inne takie "rewelacje" :rotfl::P

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nie muszę nic pisać, sam się ośmieszasz stwierdzeniami:

Poza tym to nie benchmark (jak i jakiekolwiek inne portale) wybiera formy reklamy tylko Klient.

Prosty mechanizm: wkurzające reklamy = adblock lub (uczciwsze) niewchodzenie na portal.

Jak są reklamy stonowane, nie irytują, to nie przeszkadzają i nie ma po co ich blokować.

 

I to benchmark wybiera, czy woli stonowane za np. 1gr/odsłonę, czy nachalne za np. 1zł za odsłonę :]

A że na BMK je**e komerchą i leci na kase, to potem mamy takie ryczące reklamy NFS :rotfl:

Edytowane przez mICh@eL
Link to post
Share on other sites

Nie muszę nic pisać, sam się ośmieszasz stwierdzeniami:

 

Prosty mechanizm: wkurzające reklamy = adblock lub (uczciwsze) niewchodzenie na portal.

Jak są reklamy stonowane, nie irytują, to nie przeszkadzają i nie ma po co ich blokować.

 

I to benchmark wybiera, czy woli stonowane za np. 1gr/odsłonę, czy nachalne za np. 1zł za odsłonę :]

A że na BMK je**e komerchą i leci na kase, to potem mamy takie ryczące reklamy NFS :rotfl:

 

Piszesz oczywistą prawdę, którą i ja napisałem, przecież w temacie chodzi tylko o wasze zrzędzenie, a nie o to co ludzie robią jak im się reklamy nie podobają. Robisz co robisz, to zrzędzenie jest beznadziejne (yyy windows 8, yyy NFS, yyy inna reklama), czyżbyś nie miał nic lepszego do pisania tylko obrona zrzędzenia zrzędzeniem, na dodatek ten twój cudowny język. Zwykły hejt i pyskówka, ja nie mam zamiaru tak jak Ty udowadniać swojej nieomylności. Patrząc na tematy to ładnych kilka takich było i raczej wyczerpały temat, dyskusja kolejny raz jest bezcelowa. Żegnam.

Link to post
Share on other sites

Z Bogiem :P Lepiej dla nas, nie będziemy płakać za Tobą %-)

 

A to, że ludzie żalą się na forum, że ich wkurza taka reklama, to byłoby ok, gdyby redakcja zaglądała na forum :rotfl: Bo przynajmniej lepiej żeby redakcja wiedziała, że przekroczyła próg akceptowalności reklam, niż żeby po prostu włączyć adblocka :]

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

mnie też denerwują takie reklamy tym bardziej gdy oglądam jakiś filmik na znanym portalu, a tak ogółem ten nfs to kibel i prawdziwa seria nfs zakończyła się na carbonie, reszta to ulepszony gran turismo z konsol albo okrojony most wanted, masakra, tak samo medal to była najlepsza strzelana do poki nie wyszedł call of duty potem call of duty 2 i 3, ale to czasy dawne znane na PLAYSTATION 2, teraz bf3 to inna bajka ale tak ponizyc medala, medal powinien wrocic do 2 wojny swiatowej i ogromny nacisk na multi player, teraz singel mnie nie interesuje

Edytowane przez malboro511
Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...