Skocz do zawartości

Wymiana zasilacza


Recommended Posts

Tak jak w temacie, potrzebuję wymienić zasilacz. Aktualnie posiadam XFX Core 650W z którym nie mam żadnych problemów po za... no właśnie koszmarnym i długotrwałym układaniem kabli zawsze po czyszczeniu obudowy. Chcę go wymienić na pożądny zasilacz modularny tak do kwoty 400zł.

Moją konfigurację znajdziecie w podpisie. Liczę na was :)

Edytowane przez FeelFree
Link to post
Share on other sites

zasilacz modularny tak do kwoty 400zł.

z pełni modularnych (bo tylko takie dają pełną swobodę):

- OCZ ZT xxx

- Silverstone STxx-P lub -PS

- no i oczywiście Seasonic X-560, ale to ponad budżet

 

Móją konfigurację znajdziecie w podpisie.

albo mnie oczy mylą, albo nie ma w niej GPU

Link to post
Share on other sites

albo mnie oczy mylą, albo nie ma w niej GPU

 

Fakt już poprawione

 

Edit:

 

Zastanawiam się miedzy:

Cooler Master Silent Pro Gold M600 Certyfikat 80+Gold 438zł

Silversrtone Strider Plus SST-ST60F-P Certyfikat 80+Bronze 412zł (drachenfeles tego silverstone miałeś na myśli?)

Be Quiet! STRAIGHT POWER CM BQT E9-CM-580W Certyfikat 80+Gold 413zł

Be Quiet! PUREPOWER L8 730W CM Certyfikat 80+Bronze 368zł

OCZ ZT Series 650W Certyfikat 80+Bronze 349zł

 

Który z wymienionych zasilaczy najbardziej się opłaca kupić do podkręconego i5 2500k oraz gtx 670?

Edytowane przez FeelFree
Link to post
Share on other sites
l8 odpada , wyżej wymienione to wysoka półka kierowałbym się certyfikatem gold ale wybrałbym be quiet jakos bardziej jestem za ta firmą taka tylko moja sugestia z doświadczenia ale ten coller master też porządny zasilacz jeśli chcesz coś z naprawdę z najwyższej półki to ja bym ruszył na seasonic x-560 nawet 460w z seri X spokojnie starczy ;)
Link to post
Share on other sites

Wprawdzie nie wykluczam tego że za jakiś czas jak fundusze pozwolą zrobię SLI lub wymienie poprostu grafę na nowszy model.

Cooler Master Silent Pro Gold M600 kusi mnie długą 60 miesięczną gwarancją producenta i certyfikatem 80+Gold

Silversrtone Strider Plus SST-ST60F-P hmm, chyba tylko pełne modularne okablowanie wpływa na korzyść tej zasiłki. Dużym minusem są tylko 24 miesiące gwarancji.

Be Quiet! STRAIGHT POWER CM BQT E9-CM-580W BQ co tu dużo napisać, dobry, cichy zasilacz jak nazwa wskazuje. Certyfikat 80+Gold

Z tych trzech zasilaczy najbardziej się skłaniam ku CM oraz BQ ze względu na 80+Gold, z drugiej strony podoba mi się w pełni modularny Silverstone którego za dobrze nie znam i kusi mnie ta wielka nie wiadoma.

Link to post
Share on other sites

Wprawdzie nie wykluczam tego że za jakiś czas jak fundusze pozwolą zrobię SLI lub wymienie poprostu grafę na nowszy model.

do SLI faktycznie sześćsetka będzie na miejscu, jak nie to nie ma po co brać aż tyle

co do Silverstone to dobra firma, niezbyt modna u nas, bo nie mają najtaniej

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...