Skocz do zawartości

Zlozony zestaw, prosba o ocene


Recommended Posts

winde 32 bity co ty.. tylko 64 przy takiej ilosci ramu, ale ja bym wywalil chlodzenie na proca (zawsze potem mozna zmienic), wywalilbym winde chwilowo, i teraz opcja albo usnac naped i wrac system z pena, lub zbic na obudowie, bo na cześciach bazowych bym nie schodzil. taka moja rada:)

Link to post
Share on other sites

windows koniecznie musi byc, poniewaz idzie to na fakture. Obudowe rowniez moge zmienic, ale na jaka?niech juz bedzie taka by byla dobra ( wentylatory itp.), a co do win, 34 brac? jaka niby jest roznica ? bo info 64 wzialem z laptopa . Ogoolnie jeszcze cos musze zmnienic.. hmmm chlodzenie mozna na tansze ? uprzedzam.. ale odrazu jak go dostane to do gier chce katowac, a nie w pasjansa pykac :D

 

EDIT: co do ceny windowsa i tak sie nie zmieni.. wersja 32 bitowa za 349.

Edytowane przez Impala
Link to post
Share on other sites

Nie, masz brac 64 bitowa bo 32 obsluguje tylko do 4gb ramu, winde kup osobno na x-kom.pl za 64 placisz 339

 

http://www.x-kom.pl/p/47571-oprogramowanie-systemowe-microsoft-windows-7-home-premium-pl-64bit-oem.html

 

Wentylator wywal calkiem pociagnij na boxie, te 2 miesiace potem wymien na cos lepszego, nie ma sensu kupic byle co zeby tylko wymienic chlodzenie.

 

Obudowe wybierz sobie albo tego elite 430 jak chcesz okno, a jak nie to kup brutusa 410 bardzo dobra i tania obudowa. Ja wole CM-a ale to juz kwestia gustu.

 

Ewentualnie mozesz wejsc na plyte asrocka b75 powinna byc ciut tansza od giga.

 

Co do katowania grami, ja przez miesiac jechalem na boxie cisnac w bf3 na ultra i naprawde nie jest to zlo nieskonczone, szczegolnie jesli chodzi o kwestie procesora bez OC, wymiana chlodzenia to zabieg poprawy kultury pracy bardziej.

Link to post
Share on other sites

Panowie, mam problem ! musze jakos znowu zmienic zestaw, bo mandat do zaplaty.. i kasa spada calkowicie. Jak byscie przerobili zestaw : http://www.morele.ne...ry/info/NN3J03/ ? . Zwracam uwage, ze w sklad wchodzi windows... o ktorym wczesniej nie bylo mowy... i budzet to 2,6 tys max!

 

co za problem - nie płać mandatu teraz tylko zaś tam kiedyś.

 

pozatym trzeba myśleć jak jeżdzić.

 

Co do winowsa to wiem że to teoretycznie niepopularne i zabronione ale ja bym w inny sposób sie zaopatrzył w niego a reszte kasyw kompa i masz to samo co miałeś mieć.

Edytowane przez Adonim85
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...