Skocz do zawartości

Artefakty Radeon 6850 OC


Recommended Posts

Witam od paru dni zmagam sie z tym problemem jak w temacie. Do tej pory wszystko bylo jak najbardziej wporzadku i nie mialem zadnych problemow.Od paru dni moglem zauwazyc grajac w Diablo III dziwne artefakty.Gdy np siedzialem na AH to w tle grafika sie krzaczyla i migały rozne obrazy. Gdy mialem odpalone w FF Twitcha i gralem w diablo to po jakims czasie mam zwieche kilkunastosekundowa ( tzn obraz staje i nic nie moge zrobic) a po tym czasie wszystko wraca do normy i mam komunikat ze sterownik ekranu mial error i ze odzyskal sprawnosc po bledzie.W tym czasie na twitchu ginal mi obraz pojawial sie tylko zielony ekran i nic poza tym, dzwiek byl ok.I teraz w grze zdarzaja sie lekkie przycinki.Od premiery D3 gralem na max detalach i nigdy niebylo problemow.Zmienialem juz nawet detale na mniejsze i nadal jest tak samo.Sterowniki do grafiki wczoraj zmienialem na najnowsze stable. ale problem nadal jest.Ktos moze doradzic co moze byc nie tak ? Grafika nie jest odblokowana ani nie byla podkrecana.

 

Z góry dzięki za pomoc.

 

[

Edytowane przez Canibal
Link to post
Share on other sites

Innych gier nie sprawdzalem .dzis sprawdze.zasilacz mam ocz zdaje sie 650 watt.grafa sie nie grzeje w stresie ma max 78 a srednia jest o kilka stopni mniejsza.

 

gralem chwile w cs:cz ale nic nie zauwazylem. w weekend postaram sie zainstalowac BF3

 

w BF3 nie zauwazylem zadnych problemow.

 

hmm w grze gdy przechodze przez drewniany most czy tez przechodze obok jakichs budynkow to sa linie poziome ( nie wiem jak to nazwac) tak jakby sie obraz "załamywał". ktos ma jakies pomysly ?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...