Skocz do zawartości

Pochwal się co masz w środku!


Recommended Posts

Gdybym miął taką choinkę w środku jak ty na pewno nic bym nie przeoczył a wzrok mam ok

Kwestia gustu, co sie komu podoba.

Nie sadze, ze majac 40 postow stazu na forum dostajesz mozliwosc podwazania autorytetu innych uzytkownikow.

Troche kultury :rotfl:

Link to post
Share on other sites

"Kwestia gustu, co sie komu podoba.

Nie sadze, ze majac 40 postow stazu na forum dostajesz mozliwosc podwazania autorytetu innych uzytkownikow."

Troche kultury

 

Najmocniej przepraszam wielmożnego Pana, nikogo nie chciałem urazić a zwłaszcza takich legend wśród benchmarkowych forumowiczów jak Wielki GreQone :rotfl: .

Jak sam powiedziałeś "Kwestia gustu, co sie komu podoba" i określenie choinka nijak ma się do tego ,że podważam czyiś autorytet. (bardzo dobra konfiguracja ale dla mnie po prostu za jaskrawo i tyle )

Na benchmarku jestem dłużej niż Ci się wydaje kolego.

Link to post
Share on other sites

Kultura kulturą ale michur ma rację, że komp adriankillera jest wyjątkową choinką... Może jestem poprostu przeczulony ale dla mnie nie jest to zbyt estetyczne...

wam to sie podoba buda z przed 20 - 30 lat

 

klocek na procku typu scythe mugen itd

 

:rotfl::)

Link to post
Share on other sites

Za swoje pierwsze LC w życiu zebrałem takie gratki że aż mi w pięty poszło ale to normalne i nie ma się co obrażać bo w końcu każdy ma prawo do własnego zdania. Przeto krytykę przyjmujemy z godnością i nie robimy szumu który tak naprawdę jest zbyteczny.

 

Link to post
Share on other sites

1. Saiya-jin świeta prawda i ja również tą zasadę wyznaję

2.adriankiller jedni urządzają dom w stylu barokowym inni nowocześnie co kto lubi. Widać że włożyłeś mnóstwo czasu i pieniędzy w tego kompa dla zwollenników tego rodzaju modingu na forum pewnie bedzie to nr1 .

Link to post
Share on other sites

(bardzo dobra konfiguracja ale dla mnie po prostu za jaskrawo i tyle )

I tak powinno byc to od poczatku sformulowane. Tyle w tym temacie.

 

Poza tym nieważne jak ktoś jest długo, tylko co ma do powiedzenia.

True, ale czy chcialbys 100 jednopostowcow, ktorzy stwierdzaja w czyims worklogu po prostu "No mi sie nie podoba, jest do du*y".

 

Za swoje pierwsze LC w życiu zebrałem takie gratki że aż mi w pięty poszło ale to normalne i nie ma się co obrażać bo w końcu każdy ma prawo do własnego zdania. Przeto krytykę przyjmujemy z godnością i nie robimy szumu który tak naprawdę jest zbyteczny.

 

j.w.

Konstruktywna krytyka to konstruktywna krytyka ;)

Link to post
Share on other sites

adriankiller, choinka jak sie patrzy. u mnie w obsidianie jedynie swieca gelidy na uv i wentyl w zasilaczu.

czekam na paczki ( gelid 14 i scythe kama bay ) i w przyszlym tygodniu moze dam jakies zdjecie.

 

ok pokaz chetnie obadam bo malo osob ma tutaj ta obudowe

Link to post
Share on other sites

wam to sie podoba buda z przed 20 - 30 lat

 

klocek na procku typu scythe mugen itd

 

;):P

Wiele osób poprostu łączy przyjemne z pożytecznym... Tanie, ciche i wydajne... Niektórym podoba się mugen, choć ja wolę lc
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...